Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ulepszona PageWide C500

Maszyna PageWide C500 jest teraz wyposażona w ulepszony system podawania arkuszy.

© HP

Firma HP dodała do maszyny drukującej PageWide C500 nowe usprawnienia w zakresie podawania papieru, aby poprawić zyski operacyjne producentów i zmniejszyć ilość produkowanych odpadów. Maszyna jest teraz wyposażona w ulepszony system podawania arkuszy, który jest obecnie wdrażany u obecnych klientów PageWide C500 i ma obsługiwać szerszy zakres arkuszy, w tym tektury cienkie i mikrofaliste, przy zachowaniu płynnego procesu podawania i szybkiej zmiany zadań. Usprawnienia w zakresie podawania obejmuje technologię wyrównywania stosu oraz technologię Smart Auto Recovery, która identyfikuje i rozwiązuje problemy związane z podawaniem, wynikające z nieprawidłowego układania lub uszkodzonych arkuszy, co pozwala uniknąć ręcznej interwencji operatora.
PageWide C500, oparty na technologii HP Thermal Inkjet, zapewnia offsetową jakość druku dla szerokiej gamy opakowań z tektury falistej oraz ekspozytorów na arkuszach powlekanych i niepowlekanych. Drukuje z prędkością 75 m/min przy zachowaniu wysokiej jakości druku.
Nowe ulepszenia będą stosowane we wszystkich nowych maszynach PageWide C500.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty