Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Ulepszona PageWide C500

Maszyna PageWide C500 jest teraz wyposażona w ulepszony system podawania arkuszy.

© HP

Firma HP dodała do maszyny drukującej PageWide C500 nowe usprawnienia w zakresie podawania papieru, aby poprawić zyski operacyjne producentów i zmniejszyć ilość produkowanych odpadów. Maszyna jest teraz wyposażona w ulepszony system podawania arkuszy, który jest obecnie wdrażany u obecnych klientów PageWide C500 i ma obsługiwać szerszy zakres arkuszy, w tym tektury cienkie i mikrofaliste, przy zachowaniu płynnego procesu podawania i szybkiej zmiany zadań. Usprawnienia w zakresie podawania obejmuje technologię wyrównywania stosu oraz technologię Smart Auto Recovery, która identyfikuje i rozwiązuje problemy związane z podawaniem, wynikające z nieprawidłowego układania lub uszkodzonych arkuszy, co pozwala uniknąć ręcznej interwencji operatora.
PageWide C500, oparty na technologii HP Thermal Inkjet, zapewnia offsetową jakość druku dla szerokiej gamy opakowań z tektury falistej oraz ekspozytorów na arkuszach powlekanych i niepowlekanych. Drukuje z prędkością 75 m/min przy zachowaniu wysokiej jakości druku.
Nowe ulepszenia będą stosowane we wszystkich nowych maszynach PageWide C500.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty