Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Labelfire Diamond Core

Dzięki serii Gallus Labelfire Diamond Core, firma oferuje portfolio rozwiązań dla wszystkich drukarń etykietowych, niezależnie od ich poziomu doświadczenia i wymagań.

© Heidelberg Polska

Aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom klientów, firma Gallus wprowadziła na rynek nową rodzinę maszyn Labelfire Diamond Core. Od tej chwili dostępne są cztery różne modele Gallus Labelfire dedykowane różnym segmentom produkcji etykiet. We wszystkich modelach opcjonalnie dostępna jest cyfrowa biel kryjąca.

 

Sercem każdej maszyny Gallus Labelfire jest cyfrowy zespół drukujący (DPU), tak zwany „diamond core”. Wykorzystuje on sprawdzone od lat głowice Samba firmy Fujifilm i  wysokiej jakości druk atramentowy UV z rozdzielczością 1200 x 1200 dp. Doskonała jakość obrazu uzyskiwana jest dzięki modułom pinningowym (wstępnie utwardzającym atrament UV tuż po jego apalikacji na podłoże) specjalnie dostosowanym do stosowanych atramentów i głowic drukujących, a także dzięki dokłademu odwzorowanu skali kolorów Pantone Plus. Ponadto wszystkie modele z serii Labelfire Diamond Core przekonują wysoką prędkością produkcyjną do 70 m/min oraz możliwością drukowania na różnorodnych podłożach. Oznacza to, że maszyny te idealnie nadają się do realizacji różnorodnych zleceń.

 

Gallus Labelfire D1 i D2

Modele D1 i D2 to dedykowane są cyfrowej produkcji etykiet na skalę przemysłową dla wszystkich drukarni, które nie wymagają obróbki końcowej inline. Oprócz tego, jak podkreśla producent, zapewniają stabilność, niezawodność i szybkość produkcji. Maszyna Labelfire D1 to czterokolorowy system podstawowy druku cyfrowego 1200 dpi, przeznaczony do produkcji etykiet towarowych w mniejszych seriach. Natomiast Labelfire D2 to alternatywa z 7 kolorami (CMYK plus GOV - zielony, pomarańczowy i fioletowy) dla wymagających prac, takich jak np. kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała lub wszędzie tam, gdzie kluczowe jest idealne dopasowanie kolorów. Dzięki siedmiu kolorom model D2 zapewnia pokrycie 94 procent skali kolorów Pantone Plus.

 

Hybrid Gallus Labelfire D3 i D4

Technologia hybrydowa oferuje zwiększoną elastyczność dzięki zintegrowanym modułom uszlachetniającym i obróbki końcowej. Zarówno czterokolorowy system druku cyfrowego UV CMYK Labelfire D3 jak i model Labelfire D4 z 7 kolorami (CMYK GOV) są wyposażone w moduł fleksograficzny oraz sztancujący, dzięki czemu pozwalają na drukowanie i wykrawanie etykiety w jednym przejściu przez maszynę. Ponadto, wyposażone w moduł do laminowania/lakierowania lub moduł do złocenia na zimno, pozwalają na opłacalną kosztowo produkcję gotowych etykiet nawet w przypadku bardzo małych nakładów.

„Dzięki serii Gallus Labelfire Diamond Core firmy Gallus oferujemy portfolio rozwiązań dla wszystkich drukarń etykietowych, niezależnie od ich poziomu doświadczenia i wymagań” - podkreślaThomas Schweizer, odpowiedzialny za maszyny z serii Labelfire Diamond Core.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty