Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Labelfire Diamond Core

Dzięki serii Gallus Labelfire Diamond Core, firma oferuje portfolio rozwiązań dla wszystkich drukarń etykietowych, niezależnie od ich poziomu doświadczenia i wymagań.

© Heidelberg Polska

Aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom klientów, firma Gallus wprowadziła na rynek nową rodzinę maszyn Labelfire Diamond Core. Od tej chwili dostępne są cztery różne modele Gallus Labelfire dedykowane różnym segmentom produkcji etykiet. We wszystkich modelach opcjonalnie dostępna jest cyfrowa biel kryjąca.

 

Sercem każdej maszyny Gallus Labelfire jest cyfrowy zespół drukujący (DPU), tak zwany „diamond core”. Wykorzystuje on sprawdzone od lat głowice Samba firmy Fujifilm i  wysokiej jakości druk atramentowy UV z rozdzielczością 1200 x 1200 dp. Doskonała jakość obrazu uzyskiwana jest dzięki modułom pinningowym (wstępnie utwardzającym atrament UV tuż po jego apalikacji na podłoże) specjalnie dostosowanym do stosowanych atramentów i głowic drukujących, a także dzięki dokłademu odwzorowanu skali kolorów Pantone Plus. Ponadto wszystkie modele z serii Labelfire Diamond Core przekonują wysoką prędkością produkcyjną do 70 m/min oraz możliwością drukowania na różnorodnych podłożach. Oznacza to, że maszyny te idealnie nadają się do realizacji różnorodnych zleceń.

 

Gallus Labelfire D1 i D2

Modele D1 i D2 to dedykowane są cyfrowej produkcji etykiet na skalę przemysłową dla wszystkich drukarni, które nie wymagają obróbki końcowej inline. Oprócz tego, jak podkreśla producent, zapewniają stabilność, niezawodność i szybkość produkcji. Maszyna Labelfire D1 to czterokolorowy system podstawowy druku cyfrowego 1200 dpi, przeznaczony do produkcji etykiet towarowych w mniejszych seriach. Natomiast Labelfire D2 to alternatywa z 7 kolorami (CMYK plus GOV - zielony, pomarańczowy i fioletowy) dla wymagających prac, takich jak np. kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała lub wszędzie tam, gdzie kluczowe jest idealne dopasowanie kolorów. Dzięki siedmiu kolorom model D2 zapewnia pokrycie 94 procent skali kolorów Pantone Plus.

 

Hybrid Gallus Labelfire D3 i D4

Technologia hybrydowa oferuje zwiększoną elastyczność dzięki zintegrowanym modułom uszlachetniającym i obróbki końcowej. Zarówno czterokolorowy system druku cyfrowego UV CMYK Labelfire D3 jak i model Labelfire D4 z 7 kolorami (CMYK GOV) są wyposażone w moduł fleksograficzny oraz sztancujący, dzięki czemu pozwalają na drukowanie i wykrawanie etykiety w jednym przejściu przez maszynę. Ponadto, wyposażone w moduł do laminowania/lakierowania lub moduł do złocenia na zimno, pozwalają na opłacalną kosztowo produkcję gotowych etykiet nawet w przypadku bardzo małych nakładów.

„Dzięki serii Gallus Labelfire Diamond Core firmy Gallus oferujemy portfolio rozwiązań dla wszystkich drukarń etykietowych, niezależnie od ich poziomu doświadczenia i wymagań” - podkreślaThomas Schweizer, odpowiedzialny za maszyny z serii Labelfire Diamond Core.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty