Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Nowy początek

Całkowite przejęcie LSC Communications ma zakończyć się jeszcze w czwartym kwartale tego roku.

Firma Atlas Holdings przejęła amerykańską sieć drukarni LSC Communications, która wcześniej ogłosiła upadłość. Sprzedaż obejmie wszystkie segmenty biznesu, tj. druk czasopism, katalogów i książek, dział logistyczny, produkcję produktów biurowych oraz dział produkcji poligraficznej i dystrybucji. Łączna wartość obrotów firmy wynosi 3,3 miliardy dolarów. Wszystkie procesy dotyczące sprzedaży zakończą się w czwartym kwartale tego roku.

Firma Atlas Holdings działa w branży poligraficznej, opakowaniowej i papierniczej od wielu lat. Ona i jej spółki zależne są właścicielami 21 firm o łącznych przychodach 6 miliardów dolarów. Holding w sektorze poligraficznym i papierniczym obejmuje producentów produktów z papieru i celulozy, opakowań, etykiet oraz papierów wydawniczych. Teraz firma będzie zarządzać również drukarnią LSC Communications.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty