Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Online Print Symposium. Spotkanie dla branży druku online

© Online Print Symposium

W dniach 23 i 24 marca 2023 roku odbędzie się Online Print Symposium (OPS). W tych dniach Science Congress Center Munich stanie się miejscem, w którym królować będzie druk online. Dwudniowy program prelekcji i spotkań zaoferuje wiele możliwości nawiązania nowych, branżowych kontaktów i zainspiruje uczestników do nowych rozwiązań.

 

Od 10 lat OPS jest ważną platformą wymiany doświadczeń dla branży druku online i miejscem nawiązywania trwałych relacji biznesowych. Spotkania z liderami branży, specjalistami jak i przedstawicielami wkraczających dopiero na rynek start-upów dają uczestnikom impuls do dalszego rozwoju i kształtowania przyszłości druku online.

Wśród tegorocznych prelegentów znajduje się Kim Koszuszeck z firmy Meta, Patrik Knutsson założyciel Print.Page i Mark Young dyrektor zarządzający Bluetree.

 

Insight Pitches

W ramach Insight Pitches sześć start-upów zaprezentuje swoje możliwości rozwiązań przyszłości dla druku online. Dzięki swoim technologiom i know-how, start-upy oferują postępowe pomysły dla branży poligraficznej. W tym roku swoje innowacyjne pomysły zaprezentują założyciele ayke labs UG, grow.photos, two worlds, prinnit.de, Boxsys i Tessitura.

 

Pokazy partnerów

Podczas jubileuszowego OPS partnerzy wydarzenia zaprezentują swoje nowe produkty i innowacje. Infigo, brytyjski dostawca spersonalizowanych rozwiązań w zakresie druku i e-commerce, pokaże swoją innowacyjną platformę web-to-print. Canon, poza podstawową ofertą, przedstawi cztery nowe obszary biznesowe: druk komercyjny, kamery sieciowe, sprzęt medyczny i przemysłowy. Tegorocznym partnerem jest również Hoodie Hoo występujący na scenie podczas zeszłorocznego OPS jeszcze w roli start-up.

 

W kuluarach

W trakcie pełnych dwóch dni nie zabraknie okazji do spotkań także w mniej oficjalnych okolicznościach. W wieczór poprzedzający OPS odbędzie się wieczór Insider Get-Together, który będzie miejscem pierwszego spotkania wszystkich uczestników wydarzenia. Z kolei na następny wieczór planowana jest w Science Congress Center kolacja networkingowa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty