Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Foamalux Light Bio od Brett Martin. Nowy arkusz PVC

© Brett Martin

Brett Martin wprowadza na rynek Foamalux Light Bio, nowy arkusz PVC o obniżonej zawartości węgla. Nowe rozwiązanie o takich samych właściwościach jak tradycyjny Foamalux Light, ale przy niższym śladzie węglowym, stanowi dobre rozwiązanie dla marek, które dążą do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju.

Foamalux Light Bio to wysokiej jakości podłoże o niskiej emisji dwutlenku węgla, wykonane w 25 procentach z bioprzypisanego PVC pochodzącego z pozostałości drzewnych, pochodzących ze zrównoważonego przemysłu leśnego. Proces ten, wraz z produkcją, która w 100 procentach jest zasilana energią odnawialną, zmniejsza emisję dwutlenku węgla w gotowym arkuszu o 20 procent.

Foamalux Light Bio zapewnia jasnobiałą, gładką powierzchnię drukowania. Nowy arkusz Foamlux Light Bio PVC dołącza do gamy podobnych ekologicznych produktów, w tym Marlon BioPlus, Marpet-g FS Eco, Marcryl FS Eco oraz Foamalux Eco i Foamalux Xtra. Produkt spełnia kryteria certyfikatu International Sustainability & Carbon Certification (ISCC).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty