Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Udoskonalony model biznesowy

“W Highcon wierzymy, że produkcja cyfrowa to kluczowy element sukcesu dla obecnych firm poligraficznych, począwszy od zwiększenia atrakcyjności produktów na półkach sklepowych przez zmniejszenie minimalnych ilości zamówień i ograniczenie zapasów, po możliwości w zakresie recyklingu i zrównoważonego rozwoju opakowań produktów” - dodaje Shlomo Nimrodi, CEO w firmie Highcon.

© Highcon Systems

Firma Highcon Systems wprowadziła nowy model biznesowy, który obejmie ulepszenia w zakresie produktów i materiałów eksploatacyjnych oraz zmiany w obowiązującym modelu cenowym. Inicjatywa pozwoli użytkownikom cyfrowych rozwiązań Highcon Euclid oraz Beam na poprawę wydajności pracy i obniżenie kosztów, jak również umożliwi osiągnięcie nowego poziomu w zakresie cięcia i bigowania, co ma doprowadzić do zwiększenia wartości produktu i rentowności pracy.

Highcon wprowadza materiały eksploatacyjne i usługi w nowym pakiecie cenowym, co pozwoli na spójną wycenę każdego zadania. Ułatwi to klientom zrozumienie kosztów i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych, a co za tym idzie, pozwoli na znaczne oszczędności w całym procesie. Firma wprowadza również zestaw materiałów eksploatacyjnych DART 5-tej generacji (5thGDC), opracowany w celu poprawy jakości bigowania i skrócenia czasu przygotowania do druku nawet o 20 procent. Posiada on także szerszy zakres obsługiwanych płyt, co prowadzi do znacznie większych możliwości zastosowań.
Oprócz tego producent udostępnia nową, ujednoliconą wersję oprogramowania dla obu platform Euclid i Beam, dostarczając nowe i ulepszone funkcje wszystkim swoim klientom. Dzięki temu będą oni mogli uaktualnić system operacyjny i sprzęt komputerowy do najnowszej wersji, zyskując optymalną wydajność produkcji w ramach rocznej umowy serwisowej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty