Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Udoskonalony model biznesowy

“W Highcon wierzymy, że produkcja cyfrowa to kluczowy element sukcesu dla obecnych firm poligraficznych, począwszy od zwiększenia atrakcyjności produktów na półkach sklepowych przez zmniejszenie minimalnych ilości zamówień i ograniczenie zapasów, po możliwości w zakresie recyklingu i zrównoważonego rozwoju opakowań produktów” - dodaje Shlomo Nimrodi, CEO w firmie Highcon.

© Highcon Systems

Firma Highcon Systems wprowadziła nowy model biznesowy, który obejmie ulepszenia w zakresie produktów i materiałów eksploatacyjnych oraz zmiany w obowiązującym modelu cenowym. Inicjatywa pozwoli użytkownikom cyfrowych rozwiązań Highcon Euclid oraz Beam na poprawę wydajności pracy i obniżenie kosztów, jak również umożliwi osiągnięcie nowego poziomu w zakresie cięcia i bigowania, co ma doprowadzić do zwiększenia wartości produktu i rentowności pracy.

Highcon wprowadza materiały eksploatacyjne i usługi w nowym pakiecie cenowym, co pozwoli na spójną wycenę każdego zadania. Ułatwi to klientom zrozumienie kosztów i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych, a co za tym idzie, pozwoli na znaczne oszczędności w całym procesie. Firma wprowadza również zestaw materiałów eksploatacyjnych DART 5-tej generacji (5thGDC), opracowany w celu poprawy jakości bigowania i skrócenia czasu przygotowania do druku nawet o 20 procent. Posiada on także szerszy zakres obsługiwanych płyt, co prowadzi do znacznie większych możliwości zastosowań.
Oprócz tego producent udostępnia nową, ujednoliconą wersję oprogramowania dla obu platform Euclid i Beam, dostarczając nowe i ulepszone funkcje wszystkim swoim klientom. Dzięki temu będą oni mogli uaktualnić system operacyjny i sprzęt komputerowy do najnowszej wersji, zyskując optymalną wydajność produkcji w ramach rocznej umowy serwisowej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty