Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy prezes Deon Stander

Deon Stander dołączył do firmy Avery Dennison w 2007 roku w ramach przejęcia firmy Paxar, w której pracował od 2003 roku. Zanim został mianowany wiceprezesem i dyrektorem generalnym RBIS, pełnił szereg funkcji o rosnącej odpowiedzialności na stanowiskach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

© Avery Dennison

Deon Stander został nowym prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Avery Dennison. Od czerwca 2015 roku był on wiceprezesem i dyrektorem generalnym działu Retail Branding and Information Solutions (RBIS) firmy, gdzie przeprowadził znaczącą transformację biznesową. Ponadto, jako lider ds. zrównoważonego rozwoju w firmie Avery Dennison, kształtował strategię zrównoważonego rozwoju firmy i opracowywał dalsze cele korporacyjne. Jako dyrektor operacyjny Deon Stander będzie odpowiedzialny za globalne operacje biznesowe firmy, a podlegać mu będą wszyscy liderzy jednostek biznesowych. Mitch Butier nadal będzie pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty