Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy prezes Deon Stander

Deon Stander dołączył do firmy Avery Dennison w 2007 roku w ramach przejęcia firmy Paxar, w której pracował od 2003 roku. Zanim został mianowany wiceprezesem i dyrektorem generalnym RBIS, pełnił szereg funkcji o rosnącej odpowiedzialności na stanowiskach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

© Avery Dennison

Deon Stander został nowym prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Avery Dennison. Od czerwca 2015 roku był on wiceprezesem i dyrektorem generalnym działu Retail Branding and Information Solutions (RBIS) firmy, gdzie przeprowadził znaczącą transformację biznesową. Ponadto, jako lider ds. zrównoważonego rozwoju w firmie Avery Dennison, kształtował strategię zrównoważonego rozwoju firmy i opracowywał dalsze cele korporacyjne. Jako dyrektor operacyjny Deon Stander będzie odpowiedzialny za globalne operacje biznesowe firmy, a podlegać mu będą wszyscy liderzy jednostek biznesowych. Mitch Butier nadal będzie pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty