Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Innowacje pod jednym dachem. Pack Expo International 2022

©PACK EXPO 2022

 Targi opakowań i przetwórstwa Pack Expo International organizowane przez Association for Packaging and Processing Technologies (PMMI) rozpoczną się 23 października 2022 roku w McCormick Place w Chicago, USA.

W trakcie czterodniowego wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia na żywo najnowocześniejszych maszyn drukarskich, a także specjalistycznych narzędzi i technologii związanych z pouchingiem, wrappingiem i etykietowaniem. Podczas Pack Expo planowane są zarówno prezentacje ekspertów z branży jak i panel dyskusyjny Q&A (Questions&Answers). Chętni będą mogli skorzystać ze spersonalizowanego doradztwa w ramach Pack Match.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

Ponad 2000 wystawców zaprezentuje się w pawilonach tematycznych, m.in.: Package Painting (druk cyfrowy i przetwarzanie), Confectionery (trendy i technologie związane ze słodyczami), Processing Zone (zaawansowany sprzęt do przetwarzania dla branży żywności i napojów), Healthcare Packaging (opakowania dla służby zdrowotnej) oraz Logistics (nowości logistyczne).

 

Wiele do zaoferowania

Pack Expo International przygotowuje dodatkowe programy mające na celu zachęcenie studentów do podążania ścieżką kariery zawodowej w branży opakowaniowej i przetwórczej. W ramach inicjatywy Pack Challenge, sponsorowanej przez PepsiCo, odbędzie się konkurs, w którym drużyny szkół średnich zmierzą się w walce o zwycięstwo w projektowaniu maszyn. Rosnąca rola kobiet w branży zostanie omówiona podczas wydarzenia sieciowego poświęconemu bezpośrednio temu zagadnieniu. Organizator przygotował również atrakcję około targowe i już teraz zaprasza na koncert rockowy zespołu Styx.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty