Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Fibers and Brands. Unfolded Festival 2024

Największy festiwal designu, druku i komunikacji analogowej wkracza w czwartą edycję. Jedno z najbardziej ekscytujących spotkań roku po raz kolejny odbędzie się w centrum produkcji papieru w Gmund am Tegernsee.
 

© Gmund Paper

Tegoroczna edycja wydarzenia Unfolded Festival skoncentruje się na włóknach. Florian Kohler zaprezentował tegoroczny temat, Fibers & Brands, po raz pierwszy na Federalnym Balu Prasowym w obecności prezydenta federalnego Franka-Waltera Steinmeiera. W coraz bardziej zdigitalizowanym świecie ludzie coraz bardziej pragną, aby marki stały się namacalne, a wiadomości sprawdzone i wiarygodne. Materiał włóknisty, jakim jest papier, oferuje w tym zakresie wiele możliwości. Unfolded Festival 2024 otworzy przestrzeń dla twórców, projektantów, marek i miłośników papieru z całego świata, którzy będą mogli wymieniać się pomysłami na temat sposobów komunikacji analogowej. Podczas festiwalowej konferencji znani prelegenci podzielą się ekscytującymi spostrzeżeniami na temat tego, co napędza ich do działania. Ponad 50 wystawców zaprezentuje swoje koncepcje, nowe pomysły i mnóstwo inspiracji dla współczesnej komunikacji analogowej.


Międzynarodowe grono ekspertów

Uczestnicy wydarzenia mogą oczekiwać inspiracji od międzynarodowego grona ekspertów i gości z różnych branż. Wśród licznych prelegentów znajdą się Amandine Noureldine (Chief Impact Officer Hermès Métiers, Hermès), Katharina Roehrig (Managing Director, Melitta Group Management), Christian Bremicker (Chairman of the Board, ABUS) i Marianne Burmester (Owner, Burmester Audiosysteme). Można spodziewać się ekscytujących dyskusji panelowych na tematy zrównoważonego rozwoju i projektowania, dźwięku i emocji , czy też zrównoważonych relacji z klientami. Ponadto Stefan Karch (Head of BMW Lifestyle & Licenses, BMW Group), Sabine Eichbauer (winiarz i współwłaścicielka Tantris) i Falk Friedrich (Managing Director, Leica Camera Germany) będą rozmawiać o znaczeniu analogowej tożsamości marki i emocjonalnych doświadczeniach związanych z doświadczaniem rzeczywistego produktu.

 

Więcej informacji i system rezerwacji biletów można znaleźć TUTAJ.

 

Program Unfolded Festival 2024, 19 września 2024:

 

Papierfabrik Gmund w Gmund am Tegernsee
 

konferencja Fibers & Brands 10.00 – 15.30
- wydarzenie odbędzie się w magazynie papierni

- temat przewodni włókna
- prezentacje i dyskusje

- znani prelegenci z dziedziny strategii komunikacji i produktu

wystawa Unfolded 09:00 - 18:00
- wystawa będzie prezentowana w centrum maszyn przetwórczych

- ponad 50 wystawców i partnerów zaprezentuje rozwiązania dla współczesnej komunikacji analogowej
- pokazanych zostanie 200 rozwiazań zgłoszonych do Gmund Award 2024


Bilety Unfolded Festival 2024
Konferencja + wystawa - 315 euro
Wystawa - 50 euro
Wystawa dla studentów - 20 euro

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty