Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Zautomatyzowana produkcja

Nowy ploter tnący XLA 170 oferuje w pełni automatyczne pozycjonowanie noży.

© Fotoba

Firma PrintFactory rozpoczęła produkcję kodów kreskowych dla nowej serii automatycznych ploterów tnących z serii Fotoba XLA, przeznaczonych do obróbki wydruków wielkoformatowych.

Od 1974 roku Fotoba International jest liderem w rozwoju i produkcji urządzeń do obróbki końcowej w zastosowaniach druku cyfrowego, produkcji tapet i aplikacji tekstylnych. Głównym obszarem działalności firmy Fotoba zautomatyzowane urządzenia stosowane głównie w produkcji wielkoformatowej, takie jak np. Digitrim, seria XLD, Multi Cutter i wiele innych. Rozwiązania te wyposażone są w system przepływu pracy od PrintFactory.

Oprogramowanie to zawiera bogate w funkcje narzędzia, które łączą się z urządzeniami w celu zwiększenia wydajności produkcji. Ponadto zostało zaprojektowane w taki sposób, aby uruchamiać procesy jednym kliknięciem, a dostępne w nim narzędzia ułatwiają obsługę użytkownikom. Dzięki PrintFactory, klienci Fotoba mogą sprawnie umieszczać zadania i tworzyć układy, które automatycznie ustawiają pozycje noży w ploterach tnących. Ta płynna integracja automatycznej regulacji noży pozwala na uzyskanie zmiennych rozmiarów cięcia przy zwiększonej prędkości i wydajności produkcji.

Kody kreskowe generowne przez oprogramowanie PrintFactory pozwalają na automatyzację procesów cięcia w maszynach z serii XLA 170 firmy Fotoba.

© Fotoba

Kody kreskowe umieszczane na urządzeniach z serii XLA to odpowiedź firmy Fotoba na dalszą optymalizację obróbki końcowej. XLA 170 ma możliwość odczytu kodu kreskowego wydrukowanego na nośniku i automatycznej regulacji położenia noży względem ciętego nośnika. Oprócz tego oprogramowanie PrintFactory zapewnia zwiększoną produktywność, niższe koszty atramentu bez uszczerbku dla jakości druku i powtarzalność kolorów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty