Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Zautomatyzowana produkcja

Nowy ploter tnący XLA 170 oferuje w pełni automatyczne pozycjonowanie noży.

© Fotoba

Firma PrintFactory rozpoczęła produkcję kodów kreskowych dla nowej serii automatycznych ploterów tnących z serii Fotoba XLA, przeznaczonych do obróbki wydruków wielkoformatowych.

Od 1974 roku Fotoba International jest liderem w rozwoju i produkcji urządzeń do obróbki końcowej w zastosowaniach druku cyfrowego, produkcji tapet i aplikacji tekstylnych. Głównym obszarem działalności firmy Fotoba zautomatyzowane urządzenia stosowane głównie w produkcji wielkoformatowej, takie jak np. Digitrim, seria XLD, Multi Cutter i wiele innych. Rozwiązania te wyposażone są w system przepływu pracy od PrintFactory.

Oprogramowanie to zawiera bogate w funkcje narzędzia, które łączą się z urządzeniami w celu zwiększenia wydajności produkcji. Ponadto zostało zaprojektowane w taki sposób, aby uruchamiać procesy jednym kliknięciem, a dostępne w nim narzędzia ułatwiają obsługę użytkownikom. Dzięki PrintFactory, klienci Fotoba mogą sprawnie umieszczać zadania i tworzyć układy, które automatycznie ustawiają pozycje noży w ploterach tnących. Ta płynna integracja automatycznej regulacji noży pozwala na uzyskanie zmiennych rozmiarów cięcia przy zwiększonej prędkości i wydajności produkcji.

Kody kreskowe generowne przez oprogramowanie PrintFactory pozwalają na automatyzację procesów cięcia w maszynach z serii XLA 170 firmy Fotoba.

© Fotoba

Kody kreskowe umieszczane na urządzeniach z serii XLA to odpowiedź firmy Fotoba na dalszą optymalizację obróbki końcowej. XLA 170 ma możliwość odczytu kodu kreskowego wydrukowanego na nośniku i automatycznej regulacji położenia noży względem ciętego nośnika. Oprócz tego oprogramowanie PrintFactory zapewnia zwiększoną produktywność, niższe koszty atramentu bez uszczerbku dla jakości druku i powtarzalność kolorów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty