Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Mailingi z serią 3200

Nowe maszyny z serii 3200 będą dostępne w trzech wersjach prędkości.

© Kern

Firma Kern rozszerzyła swoje portfolio produktów o nowe, wysokowydajne maszyny do wkładkowania dla szerokiej gamy formatów - serię 3200 oraz zaprezentowała szybszą wersję urządzenia z serii 1600. Jak podkreśla producent, inserter 3200 jest jedynym systemem w swojej klasie wydajności, który może być wyposażony w więcej niż jeden podajnik kopert, co umożliwia automatyczną wymianę kopert o w formacie C4, C5 i DL i wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Maszyna jest zintegrowana z oprogramowaniem producenta i może obsługiwać papiery o gramaturze od 70 do 120gsm. Ponadto może b wyposażona w maksymalnie 16 stacji wkładkowania - podajniki cierne lub rotacyjne - natomiast na wyjściu systemu maszyna może b uzupełniona o system druku cyfrowego Print@Exit.
Model 3200 będzie dostępny w trzech wersjach prędkości. Pierwsza wersja będzie oferować wydajność produkcji do 24 tysięcy kopert na godzinę. Nowością jest również szybsza wersja insertera 1600. Urządzenie zostało udoskonalone pod względem technologii i specyfikacji i jest obecnie dostępna w trzech formatach prędkości 8, 12 lub 16 tysięcy kopert na godzinę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty