Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Toshimitsu Taiko nowym CEO

Nowy zespół zarządzający firmy oznacza także wdrożenie nowego planu biznesowego. Rok 2022 jest ostatnim rokiem realizacji poprzedniego planu biznesowego „DX2022”. Na zdjęciu Toshimitsu Taiko.

© Konica Minolta

Toshimitsu Taiko został nowym dyrektorem generalnym i prezesem firmy Konica Minolta. Zastąpi on Shoei Yamana, który z dniem 1 kwietnia zostanie prezesem wykonawczym firmy. Toshimitsu Taiko rozpoczął swoją karierę w firmie Minolta Camera w 1986 roku. Pełnił różne funkcje w oddziałach firmy w Japonii i na świecie, a w 2015 roku został dyrektorem wykonawczym. Od kwietnia 2017 roku przez dziesięć miesięcy kierował działem druku profesjonalnego. Od kwietnia 2020 roku kierował działem technologii biznesowych, a od początku tego roku jest także dyrektorem wykonawczym odpowiedzialnym za planowanie korporacyjne. Yamana pełnił funkcję dyrektora generalnego od kwietnia 2014 roku. Obecny prezes Masatoshi Matsuzaki przejdzie na emeryturę po czerwcowym posiedzeniu akcjonariuszy i zostanie specjalnym doradcą zarządu. Yuji Ichimura, obecnie wiceprezes wykonawczy, zrezygnuje ze swojej funkcji ze skutkiem od 31 marca.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty