Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Zawsze o krok do przodu

 

Tydzień Innowacji (Innovation Week) 2021 będzie częściowo transmitowany na żywo z przeprojektowanego Print Media Center w Wiesloch-Walldorf.

© Heidelberger Druckmaschinen

„Always a step ahead” to główne hasło Tygodnia Innowacji 2021 organizowanego przez firmę Heidelberger Druckmaschinen. Wirtualne wydarzenie odbędzie się w dniach od 13 do 15 października 2021 roku i będzie transmitowane z jednego z zakładów firmy w Wiesloch-Walldorf, gdzie Heidelberg prezentuje swoje najnowsze technologie offsetowe i cyfrowe dla segmentów rynku akcydensowego, opakowań i etykiet. Każdego dnia program będzie rozpoczynał się relacją na żywo skupiającą się na innym temacie: pierwszego dnia będzie to druk opakowań, natomiast drugiego i trzeciego dnia głównym zagadnieniem będzie cyfryzacja i dywersyfikacja. „Przyspieszamy rozwój inteligentnych rozwiązań cyfrowych, aby sprostać wymaganiom naszych klientów- podkreśla Ludwig Allgoewer, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Heidelberg. „Podczas Tygodnia Innowacji 2021 po raz kolejny udowodnimy, że jesteśmy liderem w dziedzinie technologii - zawsze o krok przed rozwojem wydarzeń - dla zapewnienia naszym klientom sukcesów biznesowych w przyszłości- dodaje. Odwiedzający to wirtualne wydarzenie będą mieli możliwość zdobycia informacji i poznania dokładnych specyfikacji rozwiązań dostępnych w portfolio firmy na przygotowanych filmach wideo. Swoimi doświadczeniami i wynikami podzielą się także drukarnie, które korzystają z technologii oferowanych przez producenta. Rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie www.heidelberg.com/innovation_week/.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty