Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

„Optymalizacja parku sprzętowego...”

„Rozbudowa istniejącej maszyny drukującej o nowe elementy to bardzo atrakcyjna opcja dla drukarni, która chce rozszerzyć swoją działalność np. o produkty personalizowane bądź drukowane na podłożach wymagających utrwalania UV” - mówi Przemysław Polkowski, dyrektor Mark Andy Poland.

© Mark Andy

 „Upgrade maszyny drukującej: optymalizacja istniejącego parku sprzętowego i zwiększenie jego wszechstronności” to tytuł kolejnego webinarium organizowanego 19 maja 2021 roku o godz. 10:00 przez firmę Mark Andy z myślą o jej obecnych i potencjalnych klientach. Tym razem wydarzenie koncentrować się będzie na różnych opcjach rozbudowy maszyn tego producenta, pozwalających na realizację nowych aplikacji i wejście na nowe segmenty rynkowe. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się m.in.: systemy utrwalania UV, moduły do personalizacji danych oraz produkcji etykiet wielowarstwowych. Firma chce zwrócić szczególną uwagę m.in. na systemy UV, które, jak podkreślają jej przedstawiciele, mogą poprawić jakość druku fleksograficznego i zoptymalizować koszty operacyjne. Kolejnym będzie Digital Print Bar - wprowadzony niedawno do oferty Mark Andy moduł, umożliwiający aplikację danych personalizowanych (VDP) w trybie inline. Z myślą o drukarniach fleksograficznych, zainteresowanych produkcją etykiet wielowarstwowych (typu peel-off) zaprezentowany zostanie moduł Web Translator. Planowany jest też pokaz maszyny fleksograficznej Performance Series P7, zainstalowanej w centrum pokazowym Mark Andy w St. Louis w USA i wyposażonej w liczne opcje dodatkowe. Organizatorzy zapowiadają także koncentrację prezentacji na dodatkowych rozwiązaniach technologicznych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród drukarń i przetwórców, działających na rynkach etykiet i opakowań. Prelegenci podzielą się też swoimi prognozami w temacie upgrade’ów maszyn na rok 2021.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty