Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Goebel kupuje społkę MM

W najbliższych latach firma Muller Martini zapewni dostarczenie części zamiennych do dużej liczby zainstalowanych lokalnie maszyn zwojowych.

Firma Muller Martini sprzedała swoją spółkę MM Druckmaschinen w Maulburgu Grupie Goebel. Decyzja zapadała sześć lat po wstrzymaniu produkcji zwojowych maszyn drukujących. Klienci będą nadal otrzymywać wsparcie ze strony firmy Muller Martini w zakresie sprzedaży nowych maszyn, modernizacji, rozbudowy, serwisu i części zamiennych przez wieloletnich pracowników w Maulburgu, którzy będą pracować pod nową nazwą zakładu Goebel MMD. W ramach umowy Muller Martini będzie wyłącznym dystrybutorem w sprzedaży maszyn drukujących Goebel w zakresie druku opakowań i druku zabezpieczającego, oferując jednocześnie serwis i dostarczając części zamienne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty