Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Goebel kupuje społkę MM

W najbliższych latach firma Muller Martini zapewni dostarczenie części zamiennych do dużej liczby zainstalowanych lokalnie maszyn zwojowych.

Firma Muller Martini sprzedała swoją spółkę MM Druckmaschinen w Maulburgu Grupie Goebel. Decyzja zapadała sześć lat po wstrzymaniu produkcji zwojowych maszyn drukujących. Klienci będą nadal otrzymywać wsparcie ze strony firmy Muller Martini w zakresie sprzedaży nowych maszyn, modernizacji, rozbudowy, serwisu i części zamiennych przez wieloletnich pracowników w Maulburgu, którzy będą pracować pod nową nazwą zakładu Goebel MMD. W ramach umowy Muller Martini będzie wyłącznym dystrybutorem w sprzedaży maszyn drukujących Goebel w zakresie druku opakowań i druku zabezpieczającego, oferując jednocześnie serwis i dostarczając części zamienne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty