Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Duplo w Drukexpress.pl

Cyfrowy system broszurujący Duplo 150 oferuje szycie grzbietowe, narożne i boczne.

© Duplo

Firma Drukexpress.pl zaiwestowała w system broszurujący Duplo150, chcąc przyspieszyć terminy realizacji zleceń i w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał tkwiący w technologii cyfrowej. Obecnie drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczne wzrosty zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię broszurującą.

 

Drukexpress.pl obsługuje klientów nie tylko z Polski, ale też z ponad 20 krajów z całego świata. Specjalizuje się w naklejkach i drukach premium z uszlachetnieniami i na nietypowych nośnikach, choć wykonuje także pełną gamę produktów poligraficznych.

Jak podkreśla Paweł Perdek, właściciel drukarni Drukexpress.pl, firma stawia przede wszystkim na terminowość i jakość realizacji zleceń. Nowa inwestycja zwiększyła nie tylko potencjał produkcyjny drukarni, ale umożliwiła jej jeszcze większą kontrolę na procesami produkcji. „Precyzja, jakość szycia, łatwość obsługi, szybkość w zmianie pracy (co w druku cyfrowym jest ważne) - to czynniki, jakie zdecydowały o naszym wyborze” - dodaje.

 

Cyfrowa szybkość

System broszurujący Duplo 150 oferuje szycie grzbietowe, narożne i boczne. Jak podkreśla producent, jedną z głównych zalet urządzenia jest wysoka elastyczność,

pozwalająca na broszurowanie prac pochodzących z kilku różnych źródeł.

Możliwe jest tu łączenie wydruków offsetowych i cyfrowych, prostych broszur,

a także złożonej dokumentacji bez  ustępstw w zakresie jakości. Optyczne rozpoznawanie znaku końca broszury i opcjonalny czytnik kodów kreskowych umożliwiają produkcję personalizowanych broszur drukowanych cyfrowo. Urządzenie pozwala także na szybką oprawę małych nakładów. Inwestycja w rozwiązanie Duplo była uzupełnieniem parku introligatorskiego drukarni i umożliwiła uniezależnienie się jej w tym zakresie od podwykonawców.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty