Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Duplo w Drukexpress.pl

Cyfrowy system broszurujący Duplo 150 oferuje szycie grzbietowe, narożne i boczne.

© Duplo

Firma Drukexpress.pl zaiwestowała w system broszurujący Duplo150, chcąc przyspieszyć terminy realizacji zleceń i w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał tkwiący w technologii cyfrowej. Obecnie drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczne wzrosty zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię broszurującą.

 

Drukexpress.pl obsługuje klientów nie tylko z Polski, ale też z ponad 20 krajów z całego świata. Specjalizuje się w naklejkach i drukach premium z uszlachetnieniami i na nietypowych nośnikach, choć wykonuje także pełną gamę produktów poligraficznych.

Jak podkreśla Paweł Perdek, właściciel drukarni Drukexpress.pl, firma stawia przede wszystkim na terminowość i jakość realizacji zleceń. Nowa inwestycja zwiększyła nie tylko potencjał produkcyjny drukarni, ale umożliwiła jej jeszcze większą kontrolę na procesami produkcji. „Precyzja, jakość szycia, łatwość obsługi, szybkość w zmianie pracy (co w druku cyfrowym jest ważne) - to czynniki, jakie zdecydowały o naszym wyborze” - dodaje.

 

Cyfrowa szybkość

System broszurujący Duplo 150 oferuje szycie grzbietowe, narożne i boczne. Jak podkreśla producent, jedną z głównych zalet urządzenia jest wysoka elastyczność,

pozwalająca na broszurowanie prac pochodzących z kilku różnych źródeł.

Możliwe jest tu łączenie wydruków offsetowych i cyfrowych, prostych broszur,

a także złożonej dokumentacji bez  ustępstw w zakresie jakości. Optyczne rozpoznawanie znaku końca broszury i opcjonalny czytnik kodów kreskowych umożliwiają produkcję personalizowanych broszur drukowanych cyfrowo. Urządzenie pozwala także na szybką oprawę małych nakładów. Inwestycja w rozwiązanie Duplo była uzupełnieniem parku introligatorskiego drukarni i umożliwiła uniezależnienie się jej w tym zakresie od podwykonawców.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty