Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Zwiększony zasięg. Gazeta Fakt w Biedronce i Lidlu

ã Ringier Axel Springer Polska

W czasie gdy wiele dzienników zmniejsza nakłady druku gazeta Fakt rozszerza swoją dostępność. Od marca 2023 roku można ją kupić w sieci sklepów Biedronka i Lidl.

 

Fakt, należący do Ringier Axel Springer Polska, w 2022 roku osiągnął średnią sprzedaż wydania na poziomie 138 160 egzemplarzy i tym samym zajął pierwszą lokatę w rankingu poczytności dzienników drukowanych. Udział dziennika w rynku sprzedaży prasy w Polsce wynosi obecnie 38,3 procent. Fakt jest dostępny w ponad 40 tysiącach punktów sprzedaży i ma najszerszy zasięg wśród dzienników. Wydawca gazety planuje dalsze zwiększenie zasięgu i dostępności. Według danych PBZ za ostatni kwartał roku 2022 Fakt jest liderem sprzedaży w dziewięciu województwach.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty