Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Przyspieszenie procesów. Boris Manev w Epson Europe

Boris Manev
© Epson

Boris Manev został nowym dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju w Epson Europe. Nominat zamierza przyspieszyć ewolucję spółki Epson w stronę zrównoważonego rozwoju oraz zwiększać wartość oferowanych przez nią w tym zakresie technologii.

 

Zarząd Epson Europe wyznaczył Borisa Maneva na stanowisko dyrektora ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego. Jego nominacja następuje w związku z przyspieszeniem w organizacji programu zrównoważonego rozwoju i dekarbonizacji. Celem Epson jest osiągnięcie do roku 2050 ujemnego bilansu emisji dwutlenku węgla i rezygnacja z wykorzystania zasobów kopalnych. Plany te wynikają ze średnioterminowej strategii korporacyjnej oraz wizji i zobowiązań środowiskowych.


Wszechstronne przygotowanie

Boris Manev dołączył do firmy Epson w 2011 roku jako specjalista ds. ochrony środowiska, a w 2018 został dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju i kontaktów z rządami w Epson EMEAR. Przed dołączeniem do Epson współpracował z norweską organizacją pozarządową zajmującą się ochroną środowiska, promującą zrównoważone technologie w UE. Był również współzałożycielem ekologicznego ruchu młodzieżowego i organizacji pozarządowej w rodzinnej Macedonii, których celem było zwiększanie świadomości na temat zrównoważonego rozwoju wśród młodzieży.

„Epson ma długą historię tworzenia energooszczędnych, kompaktowych i precyzyjnych produktów, a obecnie spółka jest liderem w dziedzinie zrównoważonych technologii. Zależy mi na przyspieszeniu dalszej transformacji w kierunku zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności. Chcę realizować wizję środowiskową 2050 w zakresie dekarbonizacji i komunikować w tym kontekście wartość naszych produktów i usług” skomentował swój awans Boris Manev.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty