Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Program Channel Partner Awards. Miraclon przyznał wyróżnienia

© Miraclon

Firma Miraclon wyróżniła swoich najlepszych partnerów dystrybucyjnych za podejmowane działania handlowe, marketingowe i techniczne w ramach uruchomionego w ubiegłym roku, corocznego programu Channel Partner Awards. W oparciu o konkursowy system punktacji oceniający wyniki sprzedaży i inicjatywy prorynkowe firmy, zarówno w dziedzinie handlu, marketingu, jak i obsługi technicznej, zdobywcą nagrody Global Channel Partner za doskonałe wyniki w 2022 roku została firma Proveedora Gráfica GX z Meksyku.

 

Przyznawane corocznie nagrody w ramach programu Channel Partner Awards pozwalają firmie Miraclon docenić starania, wyniki i inwestycje w zakresie umożliwienia transformacji branży flexo za pomocą technologii Flexcel NX. Firma przyznała wyróżnienia najlepszym partnerom dystrybucyjnym w poszczególnych regionach. Zwycięzcą w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu została firma DigiPrint Technologies z Pakistanu. Drugie miejsce w regionie zajęła drukarnia Amos z Czech. Zwycięstwo w regionie Azji Pacyfiku zostało przyznane firmie Kamitani z Japonii, a drugie miejsce przypadło firmie Ideal Marketing & Manufacturing Corporation z Filipin. W regionie Ameryki Łacińskiej zwycięstwo odniosła drukarnia Imagex Color z Peru.
Odnosząc się do zwycięstwa w tegorocznej edycji konkursu Grant Blewett, starszy dyrektor handlowy w firmie Miraclon powiedział: „Proveedora Gráfica GX pracowała niestrudzenie przez cały 2022 rok, aby zademonstrować propozycję wartości, korzyści związane z wydajnością oraz oszczędności finansowe, jakie technologia Kodak Flexcel NX oferuje zakładom i przetwórcom, które pozwoliły im pozyskać nowych klientów zainteresowanych systemami o większym formacie, pomogły zakładom zwiększyć liczbę wytwarzanych płyt Flexcel NX Plate i wprowadzić PureFlexo Printing w wielu lokalizacjach. Firma wykonała również świetną robotę, przezwyciężając panującą w branży presję inflacyjną i cenową, i konsekwentnie rozwijając się pomimo tych wyzwań. Obejmowało to znaczne inwestycje w marketing, polegające na udziale w lokalnych targach i ukończenie szkolenia technicznego”.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty