Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Capgemini przejmuje obowiązki

Struktura centrów SSC przez dwa lata z powodzeniem wykonywała zadania administracyjno-finansowe oddziałów Heidelberga. Po wprowadzeniu zmian, procesy te zostaną powierzone firmie Capgemini.

Heidelberg Druckmaschinen przekazuje firmie Capgemini wszystkie zadania administracyjno-finansowe, do tej pory realizowane w ramach Centrów Usług Wspólnych (SSC – Shared Sernice Centers). Jeden z nich znajdował się w Warszawie i realizował zadania obejmujące obszar administracyjno-księgowy kilkunastu krajów Europy przez ostatnie dwa lata. Decyzja o przekazaniu tych procesów do podmiotu zewnętrznego została podjęta w związku z dalszą reorganizacją struktury firmy i oznacza likwidację dotychczasowych centrów SSC.

Firma Capgemini posiada w tym zakresie 24-letnie doświadczenie i zatrudnia 14 tysięcy ekspertów do spraw finansów, podatków, analityki biznesowej, ryzyk i controllingu w 17 lokalizacjach, w tym jedną w Polsce. Zgodnie z wprowadzaną strategią centra SSC w Warszawie, Szanghaju i Kuala Lumpur przekażą firmie swoje zadania do stycznia przyszłego roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty