Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Capgemini przejmuje obowiązki

Struktura centrów SSC przez dwa lata z powodzeniem wykonywała zadania administracyjno-finansowe oddziałów Heidelberga. Po wprowadzeniu zmian, procesy te zostaną powierzone firmie Capgemini.

Heidelberg Druckmaschinen przekazuje firmie Capgemini wszystkie zadania administracyjno-finansowe, do tej pory realizowane w ramach Centrów Usług Wspólnych (SSC – Shared Sernice Centers). Jeden z nich znajdował się w Warszawie i realizował zadania obejmujące obszar administracyjno-księgowy kilkunastu krajów Europy przez ostatnie dwa lata. Decyzja o przekazaniu tych procesów do podmiotu zewnętrznego została podjęta w związku z dalszą reorganizacją struktury firmy i oznacza likwidację dotychczasowych centrów SSC.

Firma Capgemini posiada w tym zakresie 24-letnie doświadczenie i zatrudnia 14 tysięcy ekspertów do spraw finansów, podatków, analityki biznesowej, ryzyk i controllingu w 17 lokalizacjach, w tym jedną w Polsce. Zgodnie z wprowadzaną strategią centra SSC w Warszawie, Szanghaju i Kuala Lumpur przekażą firmie swoje zadania do stycznia przyszłego roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty