Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Grafotronic i Leonhard Kurz. Nowa technologia wykańczania

©Grafotronic

Grafotronic oficjalnie ogłosił rozpoczęcie współpracy z Leonhard Kurz. Z połączenia rozwiązań w zakresie przetwarzania i wykańczania druku firmy Grafotronic z rozwiązaniem cyfrowego uszlachetniania od Kurz powstała opatentowana technologia druku inkjetowego na folii umożliwiająca metalizację podczas tego samego procesu wykańczania. Technologia ta zapewnia płynne nakładanie metalicznych wykończeń i jasnych efektów kolorystycznych na szerokiej gamie podłoży, w tym na papier niepowlekany. Ponadto umożliwia wykonywanie dekoracyjnych wykończeń przy zminimalizowaniu ilości odpadów oraz bez konieczności stosowania narzędzi, takich jak płyty drukarskie czy sita, co skraca czas i zmniejsza koszty produkcji. Unikalna technologia powstała w wyniku współpracy Grafotronic i Kurz gwarantuje stałą, wysoką jakość i niezawodność produkcji etykiet dla rynków wina i alkoholi wysokoprocentowych, zdrowia i urody oraz opakowań luksusowych, niezależnie od wielkości zlecenia. Pełna integracja modułu Kurz Uniline z platformą Grafotronic DCL2 pozwala na łączenie go z dowolnymi modułami DCL2.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty