Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Kama potwierdza udział w drupie

 

Producent maszyn kama zaprezentuje swoje innowacje na targach drupa w nowej hali 1.

W ciągle niepewnym i zmieniającym się harmonogramie targów poligraficznych, firma Kama, producent maszyn do obróbki końcowej po druku, potwierdził swój udział w targach drupa 2021. „Dla naszej branży drupa to jedyne takie globalne wydarzenie na terenie Europy. Małe i średnie firmy, które, tak jak my, opracowują wysokiej jakości rozwiązania na rynek globalny, potrzebują drupy, aby odpowiednio zaprezentować swoje innowacje” - podkreśla dyrektor zarządzający Kama, Steffen Pieper. „Branża poligraficzna wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, a nasi klienci bardziej niż kiedykolwiek potrzebują dokładnych analiz i obliczeń przy podejmowaniu decyzji o zakupie. To właśnie jest możliwe na targach drupa.”- dodaje.

Jak mówi Pieper: „W piłce nożnej żaden uczestnik Ligi Mistrzów nie oddałby dobrowolnie przewagi gospodarzom”. Przemysł poligraficzny ma swoje korzenie w Niemczech i odgrywa ważną rolę w niemieckiej gospodarce, tak jak piłka nożna odgrywa w rozrywce. Jak twierdzi, to właśnie targi w Düsseldorfie otwierają producentom okno na rynek międzynarodowy, gdzie mogą ze sobą konkurować.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty