Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Kama potwierdza udział w drupie

 

Producent maszyn kama zaprezentuje swoje innowacje na targach drupa w nowej hali 1.

W ciągle niepewnym i zmieniającym się harmonogramie targów poligraficznych, firma Kama, producent maszyn do obróbki końcowej po druku, potwierdził swój udział w targach drupa 2021. „Dla naszej branży drupa to jedyne takie globalne wydarzenie na terenie Europy. Małe i średnie firmy, które, tak jak my, opracowują wysokiej jakości rozwiązania na rynek globalny, potrzebują drupy, aby odpowiednio zaprezentować swoje innowacje” - podkreśla dyrektor zarządzający Kama, Steffen Pieper. „Branża poligraficzna wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, a nasi klienci bardziej niż kiedykolwiek potrzebują dokładnych analiz i obliczeń przy podejmowaniu decyzji o zakupie. To właśnie jest możliwe na targach drupa.”- dodaje.

Jak mówi Pieper: „W piłce nożnej żaden uczestnik Ligi Mistrzów nie oddałby dobrowolnie przewagi gospodarzom”. Przemysł poligraficzny ma swoje korzenie w Niemczech i odgrywa ważną rolę w niemieckiej gospodarce, tak jak piłka nożna odgrywa w rozrywce. Jak twierdzi, to właśnie targi w Düsseldorfie otwierają producentom okno na rynek międzynarodowy, gdzie mogą ze sobą konkurować.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty