Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Jednostka flekso dla AccurioLabel

Nowa jednostka druku fleksograficznego dla systemów AccurioLabel została opracowana we współpracy z europejskim partnerem produkcyjnym, duńską firmą Grafisk Maskinfabrik.

Firma Konica Minolta wprowadziła do swojej oferty opcjonalną jednostkę do druku fleksograficznego dla systemów drukowania AccurioLabel, aby umożliwić zadruk bieli i innych kolorów w jednej linii produkcyjnej. Urządzenie wykorzystuje  standardowe atramenty fleksograficzne, a w połączeniu z dostępnym już zestawem do nadruku umożliwia odpowiednio odwzorowany nadruk inline w kolorze białym lub innym. Otwiera to szeroki zakres zastosowań drukarskich, takich jak np. drukowanie na przezroczystych podłożach.

Zespół fleksograficzny składa się z odwijaka, prowadnicy taśmy, kompletnej stacji do druku fleksograficznego, systemu suszenia UV i dotykowego panelu sterowania. Dodatkowo został on zintegrowany z funkcją obsługi systemów AccurioLabel, aby zapewnić łatwiejsze sterowanie. Wszystkie systemy drukujące AccurioLabel korzystają także z oprogramowania „AccurioPro Label Impose”, który umożliwia optymalizację użycia nośników, a tym samym zapobiega potencjalnym odrzuceniom podłoży etykiet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty