Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Jednostka flekso dla AccurioLabel

Nowa jednostka druku fleksograficznego dla systemów AccurioLabel została opracowana we współpracy z europejskim partnerem produkcyjnym, duńską firmą Grafisk Maskinfabrik.

Firma Konica Minolta wprowadziła do swojej oferty opcjonalną jednostkę do druku fleksograficznego dla systemów drukowania AccurioLabel, aby umożliwić zadruk bieli i innych kolorów w jednej linii produkcyjnej. Urządzenie wykorzystuje  standardowe atramenty fleksograficzne, a w połączeniu z dostępnym już zestawem do nadruku umożliwia odpowiednio odwzorowany nadruk inline w kolorze białym lub innym. Otwiera to szeroki zakres zastosowań drukarskich, takich jak np. drukowanie na przezroczystych podłożach.

Zespół fleksograficzny składa się z odwijaka, prowadnicy taśmy, kompletnej stacji do druku fleksograficznego, systemu suszenia UV i dotykowego panelu sterowania. Dodatkowo został on zintegrowany z funkcją obsługi systemów AccurioLabel, aby zapewnić łatwiejsze sterowanie. Wszystkie systemy drukujące AccurioLabel korzystają także z oprogramowania „AccurioPro Label Impose”, który umożliwia optymalizację użycia nośników, a tym samym zapobiega potencjalnym odrzuceniom podłoży etykiet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty