Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Jednostka flekso dla AccurioLabel

Nowa jednostka druku fleksograficznego dla systemów AccurioLabel została opracowana we współpracy z europejskim partnerem produkcyjnym, duńską firmą Grafisk Maskinfabrik.

Firma Konica Minolta wprowadziła do swojej oferty opcjonalną jednostkę do druku fleksograficznego dla systemów drukowania AccurioLabel, aby umożliwić zadruk bieli i innych kolorów w jednej linii produkcyjnej. Urządzenie wykorzystuje  standardowe atramenty fleksograficzne, a w połączeniu z dostępnym już zestawem do nadruku umożliwia odpowiednio odwzorowany nadruk inline w kolorze białym lub innym. Otwiera to szeroki zakres zastosowań drukarskich, takich jak np. drukowanie na przezroczystych podłożach.

Zespół fleksograficzny składa się z odwijaka, prowadnicy taśmy, kompletnej stacji do druku fleksograficznego, systemu suszenia UV i dotykowego panelu sterowania. Dodatkowo został on zintegrowany z funkcją obsługi systemów AccurioLabel, aby zapewnić łatwiejsze sterowanie. Wszystkie systemy drukujące AccurioLabel korzystają także z oprogramowania „AccurioPro Label Impose”, który umożliwia optymalizację użycia nośników, a tym samym zapobiega potencjalnym odrzuceniom podłoży etykiet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty