Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Peak Performance Print Experience

Sprzedaż Revorii rozpocznie się w październiku w pięciu krajach europejskich - Niemczech, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Data rozpoczęcia sprzedaży w pozostałych krajach zostanie podana wkrótce.

© Fujifilm

Wraz z końcem września firma Fujifilm organizuje wydarzenie, podczas którego odbędzie się pokaz nowej cyfrowej maszyny drukującej Revoria Press PC1120 i prezentacja nowych rozwiązań do druku cyfrowego. Wydarzenie pod nazwą „Peak Performance Print Experience” odbędzie się w dniach 28-29 września 2021 roku w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm w Brukseli.

W trakcie wydarzenia będzie także można obejrzeć nowy model Jet Press 750S. Zostaną również zaprezentowane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic atramentowych, atramentów i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub niezależnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych.

28 września jest dniem zarezerwowanym dla gości z Niemiec, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W tym dniu goście będą mogli zobaczyć nową gamę tonerowych maszyn cyfrowych Revoria, które będą dostępne tylko w ich krajach. Wtedy także zostanie zaprezentowany na żywo model Revoria Press PC1120, który, jak podkreśla producent, oferuje przedstawicielom branży druku najszerszą gamę opcji zdobienia w swojej klasie. Rozwiązanie ma pozwolić firmom poligraficznym rozwijać się i zwiększać wydajność za pomocą nowych zastosowań, możliwości druku w 6 kolorach, sztucznej inteligencji i automatyzacji. Nowe urządzenie zostało po raz pierwszy zaprezentowane latem w formie wirtualnej. Odwiedzający wydarzenie 28 września będą także mogli otrzymać wydruki próbne i dodatkowe informacje na temat serii Revoria Press E1, monochromatycznej maszyny produkcyjnej, wyposażonej w szereg funkcji zwiększających wydajność i oferującej wyjątkową jakość obrazu. W dniu 29 września wydarzenie będzie także dostępne dla gości z pozostałych krajów europejskich.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty