Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Peak Performance Print Experience

Sprzedaż Revorii rozpocznie się w październiku w pięciu krajach europejskich - Niemczech, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Data rozpoczęcia sprzedaży w pozostałych krajach zostanie podana wkrótce.

© Fujifilm

Wraz z końcem września firma Fujifilm organizuje wydarzenie, podczas którego odbędzie się pokaz nowej cyfrowej maszyny drukującej Revoria Press PC1120 i prezentacja nowych rozwiązań do druku cyfrowego. Wydarzenie pod nazwą „Peak Performance Print Experience” odbędzie się w dniach 28-29 września 2021 roku w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm w Brukseli.

W trakcie wydarzenia będzie także można obejrzeć nowy model Jet Press 750S. Zostaną również zaprezentowane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic atramentowych, atramentów i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub niezależnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych.

28 września jest dniem zarezerwowanym dla gości z Niemiec, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W tym dniu goście będą mogli zobaczyć nową gamę tonerowych maszyn cyfrowych Revoria, które będą dostępne tylko w ich krajach. Wtedy także zostanie zaprezentowany na żywo model Revoria Press PC1120, który, jak podkreśla producent, oferuje przedstawicielom branży druku najszerszą gamę opcji zdobienia w swojej klasie. Rozwiązanie ma pozwolić firmom poligraficznym rozwijać się i zwiększać wydajność za pomocą nowych zastosowań, możliwości druku w 6 kolorach, sztucznej inteligencji i automatyzacji. Nowe urządzenie zostało po raz pierwszy zaprezentowane latem w formie wirtualnej. Odwiedzający wydarzenie 28 września będą także mogli otrzymać wydruki próbne i dodatkowe informacje na temat serii Revoria Press E1, monochromatycznej maszyny produkcyjnej, wyposażonej w szereg funkcji zwiększających wydajność i oferującej wyjątkową jakość obrazu. W dniu 29 września wydarzenie będzie także dostępne dla gości z pozostałych krajów europejskich.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty