Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Optymalizacja impozycji

 

Producent rozwiązań dla automatyzacji oprogramowania do impozycji i obróbki końcowej Ultimate TechnoGraphics, wydał na rynek nowy konfigurator Ultimate Impostrip dla oprogramowania Enfocus Switch. Konfigurator pozwala na optymalizacje każdego aspektu procesu impozycji prepress za pomocą wszechstronnych narzędzi, które cechuje łatwość użytkowania. Nowa wersja Impostrip, która otrzymała nagrodę za swój Imposition Agent oparty na sztucznej inteligencji, zapewnia drukarkom elastyczność i zautomatyzowane rozwiązania niezbędne dla wydajnych operacji drukowania w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia wyników. Można go łatwo zintegrować z programem Enfocus Switch, który pozwala użytkownikom tworzyć wydajne przepływy pracy i zapewnić pożądany poziom spójności i jakości. Razem rozwiązania te dzięki płynnej integracji wprowadzają na rynek wiele korzyści, takie jak automatyzacja zadań drukowania i obróki końcowej, technologia dynamicznych kodów kreskowych czy udoskonalona łączność z innymi aplikacjami. Konfigurator jest dostępny w 9 językach i można pobrać go z oprogramowania Enfocus Switch. W sklepie Enfocus App Store dostępne są także różne aplikacje zaprojektowane do obsługi funkcji Ultimate Impostrip, takie jak funkcja XML do przekierowywania i Ultimate Imposition Control Language (UICL).

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty