Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Marabu przejmuje Icon

Dzięki przejęciu firmy Icon, producent będzie mógł rozszerzyć istniejącą ofertę farb do tampodruku oraz sitodruku.

© Marabu

Firma Marabu, będąca jednym z wiodących producentów farb drukarskich, kontynuuje swoją ekspansję, przejmując działalność firmy Icon. Przejęcie pozwoli firmie poszerzyć portfolio produktów o druk na tekstyliach i wzmocnić swoją pozycję na arenie międzynarodowej. W 2020 roku firma Marabu wprowadziła na rynek rozwiązanie MaquaPad MAP - pierwszą farbę do tampodruku na bazie wody. Produkty Icon mają być uzupełnieniem portfolio firmy i pozwolą jej rozszerzyć swoje produkty o rozwiązania na bazie wody.

Włączenie Icon do grupy pozwoli Marabu rozszerzyć i udoskonalić swoje usługi na rynkach azjatyckich. Formuły atramentów dostosowane do regionalnych wymagań klientów oraz wykorzystywanie w produkcji lokalnych surowców pozwolą zwiększyć konkurencyjność firmy, podczas gdy lokalna produkcja i logistyka zapewnią większe zorientowanie na klienta i przyczynią się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty