Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Marabu przejmuje Icon

Dzięki przejęciu firmy Icon, producent będzie mógł rozszerzyć istniejącą ofertę farb do tampodruku oraz sitodruku.

© Marabu

Firma Marabu, będąca jednym z wiodących producentów farb drukarskich, kontynuuje swoją ekspansję, przejmując działalność firmy Icon. Przejęcie pozwoli firmie poszerzyć portfolio produktów o druk na tekstyliach i wzmocnić swoją pozycję na arenie międzynarodowej. W 2020 roku firma Marabu wprowadziła na rynek rozwiązanie MaquaPad MAP - pierwszą farbę do tampodruku na bazie wody. Produkty Icon mają być uzupełnieniem portfolio firmy i pozwolą jej rozszerzyć swoje produkty o rozwiązania na bazie wody.

Włączenie Icon do grupy pozwoli Marabu rozszerzyć i udoskonalić swoje usługi na rynkach azjatyckich. Formuły atramentów dostosowane do regionalnych wymagań klientów oraz wykorzystywanie w produkcji lokalnych surowców pozwolą zwiększyć konkurencyjność firmy, podczas gdy lokalna produkcja i logistyka zapewnią większe zorientowanie na klienta i przyczynią się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty