Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Marabu przejmuje Icon

Dzięki przejęciu firmy Icon, producent będzie mógł rozszerzyć istniejącą ofertę farb do tampodruku oraz sitodruku.

© Marabu

Firma Marabu, będąca jednym z wiodących producentów farb drukarskich, kontynuuje swoją ekspansję, przejmując działalność firmy Icon. Przejęcie pozwoli firmie poszerzyć portfolio produktów o druk na tekstyliach i wzmocnić swoją pozycję na arenie międzynarodowej. W 2020 roku firma Marabu wprowadziła na rynek rozwiązanie MaquaPad MAP - pierwszą farbę do tampodruku na bazie wody. Produkty Icon mają być uzupełnieniem portfolio firmy i pozwolą jej rozszerzyć swoje produkty o rozwiązania na bazie wody.

Włączenie Icon do grupy pozwoli Marabu rozszerzyć i udoskonalić swoje usługi na rynkach azjatyckich. Formuły atramentów dostosowane do regionalnych wymagań klientów oraz wykorzystywanie w produkcji lokalnych surowców pozwolą zwiększyć konkurencyjność firmy, podczas gdy lokalna produkcja i logistyka zapewnią większe zorientowanie na klienta i przyczynią się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty