Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Wspólny przełom Asahi i Esko

Rozwiązanie od Asahi i Esko ma umożliwić klientom większą konkurencyjność, jednocześnie zapewniając większą elastyczność w wykonywaniu zleceń.

Asahi Photoproducts, producent fleksograficznych płyt fotopolimerowych oraz Esko, dostawca zintegrowanych rozwiązań sprzętowych i programowych dla sektora opakowań, etykiet i LFP, rozpoczęli współpracę mającą na celu opracowanie innowacyjnego i zautomatyzowanego rozwiązania do produkcji płyt fleksograficznych. Współpraca pozwoli obu firmom połączyć kluczowe technologie sprzętowe i programowe, aby zapewnić wysoce wydajne i zrównoważone rozwiązanie w zakresie form drukowych.

„Ta przełomowa innowacja będzie się różnić od innych rozwiązań na rynku. Będzie to nie tylko połączenie dostępnych procesów wytwarzania płyt drukowych inline, ale tez holistyczne podejście do łączenia najnowszych technologii na różnych etapach prepressu, wykorzystujące inteligentne centrum automatyzacji jako podstawę i serce rozwiązania” - skomentował Dieter Niederstadt, dyrektor ds. marketingu technicznego w Asahi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty