Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Wspólny przełom Asahi i Esko

Rozwiązanie od Asahi i Esko ma umożliwić klientom większą konkurencyjność, jednocześnie zapewniając większą elastyczność w wykonywaniu zleceń.

Asahi Photoproducts, producent fleksograficznych płyt fotopolimerowych oraz Esko, dostawca zintegrowanych rozwiązań sprzętowych i programowych dla sektora opakowań, etykiet i LFP, rozpoczęli współpracę mającą na celu opracowanie innowacyjnego i zautomatyzowanego rozwiązania do produkcji płyt fleksograficznych. Współpraca pozwoli obu firmom połączyć kluczowe technologie sprzętowe i programowe, aby zapewnić wysoce wydajne i zrównoważone rozwiązanie w zakresie form drukowych.

„Ta przełomowa innowacja będzie się różnić od innych rozwiązań na rynku. Będzie to nie tylko połączenie dostępnych procesów wytwarzania płyt drukowych inline, ale tez holistyczne podejście do łączenia najnowszych technologii na różnych etapach prepressu, wykorzystujące inteligentne centrum automatyzacji jako podstawę i serce rozwiązania” - skomentował Dieter Niederstadt, dyrektor ds. marketingu technicznego w Asahi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty