Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wspólny przełom Asahi i Esko

Rozwiązanie od Asahi i Esko ma umożliwić klientom większą konkurencyjność, jednocześnie zapewniając większą elastyczność w wykonywaniu zleceń.

Asahi Photoproducts, producent fleksograficznych płyt fotopolimerowych oraz Esko, dostawca zintegrowanych rozwiązań sprzętowych i programowych dla sektora opakowań, etykiet i LFP, rozpoczęli współpracę mającą na celu opracowanie innowacyjnego i zautomatyzowanego rozwiązania do produkcji płyt fleksograficznych. Współpraca pozwoli obu firmom połączyć kluczowe technologie sprzętowe i programowe, aby zapewnić wysoce wydajne i zrównoważone rozwiązanie w zakresie form drukowych.

„Ta przełomowa innowacja będzie się różnić od innych rozwiązań na rynku. Będzie to nie tylko połączenie dostępnych procesów wytwarzania płyt drukowych inline, ale tez holistyczne podejście do łączenia najnowszych technologii na różnych etapach prepressu, wykorzystujące inteligentne centrum automatyzacji jako podstawę i serce rozwiązania” - skomentował Dieter Niederstadt, dyrektor ds. marketingu technicznego w Asahi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty