Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Chroma szybciej

Drukarnia internetowa Chroma prowadzi kampanię „Szybko. Szybciej. Chroma!”, która jest promocją udogodnień dla firm stawiających szybką dostawę jako priorytet w realizacji swoich celów. Internet jest idealnym narzędziem, by spełnić życzenia konsumenta w zaledwie ułamku sekundy. Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać dostęp do informacji z całego świata, bez wysiłku skontaktować się z osobami na drugim końcu świata, czy znaleźć produkty w najbardziej korzystnej cenie. Przyzwyczajenia ze świata wirtualnego, w których najbardziej liczy się szybkość otrzymywanych usług, klienci zaczynają przenosić do rzeczywistości. Dlatego drukarnia Chroma wychodzi klientom naprzeciw, dostarczając materiały o niezmienionej jakości najszybciej na rynku. W przypadku plakatów i arkuszy plano drukarnia przesuwa godzinę zamówień do 16:30, by mogły być wysłane w tym samym dniu roboczym, natomiast nagłe przypadki mogą zostać wysłane przesyłką ekspresową do godziny 18:00. Produkcja katalogów szytych i klejonych również została przyspieszona o jeden dzień roboczy. Wybrane konfiguracje katalogów zostaną zrealizowane w przeciągu 1 dnia roboczego niezależnie od nakładu.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty