Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Kontrola koloru inline

AVT SpectraLab XF umożliwia przeprowadzenie pomiarów podczas przygotowania i produkcji.

© Esko

Firma Esko wprowadziła na rynek nowy system pomiaru koloru inline oparty na nowym, superszybkim czujniku X-Rite. Jak podkreśla producent, dzięki nowemu rozwiązaniu producenci opakowań będą mogli korzystać z szybszej i dokładniejszej kontroli kolorów inline dzięki AVT SpectraLab XF, który stanowi uzupełnienie istniejącego portfolio producenta. Dzięki zgodności ze standardem XRGA, AVT SpectraLab XF umożliwia dokonywanie pomiarów podczas przygotowania i produkcji, zapewniając spójność kolorów i jakości w całym cyklu drukowania. Wyposażony w nowy czujnik spektralny X-Rite, AVT SpectraLab XF może zmierzyć pełny pionowy pasek koloru w jednym przejściu. Według Esko, włączenie AVT SpectraLab XF do systemu kontroli inline pozwala zarówno zaoszczędzić czas konfiguracji, jak i zmaksymalizować wydajność operatora.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty