Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

XSYS Virtual Summit

Prezentacje na żywo obejmą m.in. rozwiązania produkcji płyt fleksograficznych, takie jak zautomatyzowana linia Catena+.

© XSYS

Firma XSYS organizuje wirtualne wydarzenie dla branży fleksograficznej, które będzie poświęcone aktualnym wyzwaniom związanym z przygotowaniem do druku i produkcją w segmentach tagów i etykiet, opakowań giętkich i tektury falistej. XSYS Virtual Summit, bo tak nazywa się to wydarzenie, potrwa cztery dni - każdy z nich poświęcony będzie innej strefie czasowej. Dla klientów z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) wydarzenie odbędzie się 14 czerwca w godzinach od 9:00 do 17:00. W pozostałe dni odbędą się spotkania dla klientów z regionów APAC (Azji i Pacyfiku), LATAM (Ameryki Łacińskiej) oraz NA (Ameryki Północnej). Program wydarzenia obejmować będzie tematyczne prezentacje, które mają na celu rozwiązanie współczesnych problemów związanych z drukiem flekso. Eksperci XSYS opowiedzą, jak osiągnąć wysoką jakość druku przy jednoczesnej redukcji kosztów, spełnieniu wymagań dotyczących skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek i zwiększeniu wydajności na każdym etapie procesu. Firma zaprezentuje także pełne portfolio oferowanych rozwiązań, począwszy od płyt, poprzez urządzenia do prepressu, na cylindrach i adapterach kończąc.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty