Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

XSYS Virtual Summit

Prezentacje na żywo obejmą m.in. rozwiązania produkcji płyt fleksograficznych, takie jak zautomatyzowana linia Catena+.

© XSYS

Firma XSYS organizuje wirtualne wydarzenie dla branży fleksograficznej, które będzie poświęcone aktualnym wyzwaniom związanym z przygotowaniem do druku i produkcją w segmentach tagów i etykiet, opakowań giętkich i tektury falistej. XSYS Virtual Summit, bo tak nazywa się to wydarzenie, potrwa cztery dni - każdy z nich poświęcony będzie innej strefie czasowej. Dla klientów z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) wydarzenie odbędzie się 14 czerwca w godzinach od 9:00 do 17:00. W pozostałe dni odbędą się spotkania dla klientów z regionów APAC (Azji i Pacyfiku), LATAM (Ameryki Łacińskiej) oraz NA (Ameryki Północnej). Program wydarzenia obejmować będzie tematyczne prezentacje, które mają na celu rozwiązanie współczesnych problemów związanych z drukiem flekso. Eksperci XSYS opowiedzą, jak osiągnąć wysoką jakość druku przy jednoczesnej redukcji kosztów, spełnieniu wymagań dotyczących skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek i zwiększeniu wydajności na każdym etapie procesu. Firma zaprezentuje także pełne portfolio oferowanych rozwiązań, począwszy od płyt, poprzez urządzenia do prepressu, na cylindrach i adapterach kończąc.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty