Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Sun Chemical nagrodzony

„Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, organizowany od 2000 roku.

Polski oddział Sun Chemical po raz czwarty otrzymał nagrodę „Gazele Biznesu” w 21. edycji rankingu. Jak podkreśla jego twórca i organizator - dziennik Puls Biznesu - wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP.

Sun Chemical to globalny producent farb i pigmentów dedykowanych m.in. branży poligraficznej oraz licznym zastosowaniom przemysłowym. Firma jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC i posiada rodowód sięgający 1818 roku. Oferuje szerokie spektrum produktów, również specjalistycznych, dopasowanych do oczekiwań zakładów poligraficznych o różnym profilu produkcji.

Ranking „Gazele Biznesu” bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach - wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Jak podaje Puls Biznesu, w tegorocznej edycji wyróżnione zostały firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 roku, miały przychody na poziomie 3-200 milionów złotych i w przeciągu ostatnich trzech lat odnotowały ich wzrost bez strat, przy czym udostępniają wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty