Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Sun Chemical nagrodzony

„Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, organizowany od 2000 roku.

Polski oddział Sun Chemical po raz czwarty otrzymał nagrodę „Gazele Biznesu” w 21. edycji rankingu. Jak podkreśla jego twórca i organizator - dziennik Puls Biznesu - wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP.

Sun Chemical to globalny producent farb i pigmentów dedykowanych m.in. branży poligraficznej oraz licznym zastosowaniom przemysłowym. Firma jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC i posiada rodowód sięgający 1818 roku. Oferuje szerokie spektrum produktów, również specjalistycznych, dopasowanych do oczekiwań zakładów poligraficznych o różnym profilu produkcji.

Ranking „Gazele Biznesu” bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach - wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Jak podaje Puls Biznesu, w tegorocznej edycji wyróżnione zostały firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 roku, miały przychody na poziomie 3-200 milionów złotych i w przeciągu ostatnich trzech lat odnotowały ich wzrost bez strat, przy czym udostępniają wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty