Webinar firmy Mimaki. Możliwości TS330-1600

Podczas webinaru przedstawiciele firmy Mimaki zaprezentują, w jaki sposób model TS330-1600 może zwiększyć produktywność i kreatywność drukarni.

Ó Mimaki

 

Firma Mimaki organizuje webinar, który odbędzie się 14 lipca 2022 roku o godzinie 11:00. Podczas wirtualnych prezentacji producent zaprezentuje możliwości nowej, sublimacyjnej maszyny drukującej TS330-1600, przeznaczonej dla branży tekstylnej. Wyposażona w innowacyjne funkcje, w tym nową technologię Mimaki Weaving Dot Technology (MWDT) i ulepszony system nawijania, maszyna oferuje maksymalną prędkość 135 m² na godzinę i zapewnia stabilny druk wysokiej jakości przy niższych kosztach produkcji. Prelegenci webinaru przedstawią wyjątkowe cechy maszyny drukującej i odpowiedzą na pytania odwiedzających. Rejestracja na wydarzenie odbywa się tutaj.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty