Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa inwestycja Druck Chemie

Na mocy umowy o wartości około 20 milionów euro, Druck Chemie będzie nadal dostarczać firmie Heidelberg chemię i materiały eksploatacyjne do druku.

Heidelberger Druckmaschinen sprzedał belgijski zakład produkujący materiały eksploatycyjne dla przemysłu poligraficznego firmie DC Druck Chemie, będącej spółką zależną Langley Holdings. Przejęcie obejmuje spółki BluePrint Products NV oraz Hi-Tech Chemicals BV z siedzibą w Kruibeke w Belgii. Zakład opracowuje i produkuje wysokiej jakości chemikalia stosowane w druku fleksograficznym i offsetowym, przede wszystkim na potrzeby rynku opakowań i rynku komercyjnego. Firma Heidelberg nadal będzie je oferować w swoim portfolio w ramach ogólnej działalności dotyczącej materiałów eksploatacyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty