Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Nowa inwestycja Druck Chemie

Na mocy umowy o wartości około 20 milionów euro, Druck Chemie będzie nadal dostarczać firmie Heidelberg chemię i materiały eksploatacyjne do druku.

Heidelberger Druckmaschinen sprzedał belgijski zakład produkujący materiały eksploatycyjne dla przemysłu poligraficznego firmie DC Druck Chemie, będącej spółką zależną Langley Holdings. Przejęcie obejmuje spółki BluePrint Products NV oraz Hi-Tech Chemicals BV z siedzibą w Kruibeke w Belgii. Zakład opracowuje i produkuje wysokiej jakości chemikalia stosowane w druku fleksograficznym i offsetowym, przede wszystkim na potrzeby rynku opakowań i rynku komercyjnego. Firma Heidelberg nadal będzie je oferować w swoim portfolio w ramach ogólnej działalności dotyczącej materiałów eksploatacyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty