Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa inwestycja Druck Chemie

Na mocy umowy o wartości około 20 milionów euro, Druck Chemie będzie nadal dostarczać firmie Heidelberg chemię i materiały eksploatacyjne do druku.

Heidelberger Druckmaschinen sprzedał belgijski zakład produkujący materiały eksploatycyjne dla przemysłu poligraficznego firmie DC Druck Chemie, będącej spółką zależną Langley Holdings. Przejęcie obejmuje spółki BluePrint Products NV oraz Hi-Tech Chemicals BV z siedzibą w Kruibeke w Belgii. Zakład opracowuje i produkuje wysokiej jakości chemikalia stosowane w druku fleksograficznym i offsetowym, przede wszystkim na potrzeby rynku opakowań i rynku komercyjnego. Firma Heidelberg nadal będzie je oferować w swoim portfolio w ramach ogólnej działalności dotyczącej materiałów eksploatacyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty