Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Sprzedaż Chapelle Darblay

Firma UPM będzie nadal kontynuować działalność na francuskim rynku papieru gazetowego, utrzymując współpracę ze swoimi partnerami i klientami we Francji.

© UPM

Firma UPM sfinalizowała sprzedaż zakładu Chapelle Darblay, produkującego papier gazetowy, gminie Rouen. Sprzedaż ta jest sprzedażą aktywów, obejmującą grunty, budynki i wyposażenie. Nie przewiduje przeniesienia pracowników. Firma UPM trwale zaprzestała produkcji i uzgodniła plan socjalny dla swoich pracowników w papierni Chapelle w Grand-Couronne we Francji już w czerwcu 2020 roku. Producent pierwotnie zobowiązał się do sprzedaży zakładu Samfi i Paprec France, w październiku 2021 roku. Następnie, w lutym 2022 roku, gmina Rouen udaremniła sprzedaż terenu i budynków Chapelle Darblay, anulując sprzedaż na rzecz Samfi i Paprec France.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty