Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Stephen McCartney na EAMER

 

Na swoim nowym stanowisku Stephen McCartney będzie kierował zespołem handlowym w regionie EAMER.

Firma Miraclon poinformowała o objęciu stanowiska dyrektora handlowego przez Stephena McCartneya w Europie, Afryce i regionie Bliskiego Wschodu (EAMER). Nowy dyrektor będzie koncentrował się na wspieraniu rozwoju firmy w jej strategicznych segmentach i wdrażaniu regionalnych projektów dotyczących wzrostu gospodarczego i optymalizacji w swoim regionie.

Stephen dołącza do Miraclon z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu handlem i międzynarodowej sprzedaży B2B. „W ciągu ostatniego roku Miraclon odnotował doskonały wzrost na rynku fleksodruku w EAMER, co jest zasługą doświadczonego zespołu sprzedaży i wsparcia technicznego. Na nowym stanowisku dyrektora handlowego z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z zespołem, naszymi klientami i partnerami biznesowymi, aby napędzać rozwój biznesu. Cieszę się, że mogę być częścią jej podróży”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty