Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Stephen McCartney na EAMER

 

Na swoim nowym stanowisku Stephen McCartney będzie kierował zespołem handlowym w regionie EAMER.

Firma Miraclon poinformowała o objęciu stanowiska dyrektora handlowego przez Stephena McCartneya w Europie, Afryce i regionie Bliskiego Wschodu (EAMER). Nowy dyrektor będzie koncentrował się na wspieraniu rozwoju firmy w jej strategicznych segmentach i wdrażaniu regionalnych projektów dotyczących wzrostu gospodarczego i optymalizacji w swoim regionie.

Stephen dołącza do Miraclon z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu handlem i międzynarodowej sprzedaży B2B. „W ciągu ostatniego roku Miraclon odnotował doskonały wzrost na rynku fleksodruku w EAMER, co jest zasługą doświadczonego zespołu sprzedaży i wsparcia technicznego. Na nowym stanowisku dyrektora handlowego z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z zespołem, naszymi klientami i partnerami biznesowymi, aby napędzać rozwój biznesu. Cieszę się, że mogę być częścią jej podróży”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty