Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Stephen McCartney na EAMER

 

Na swoim nowym stanowisku Stephen McCartney będzie kierował zespołem handlowym w regionie EAMER.

Firma Miraclon poinformowała o objęciu stanowiska dyrektora handlowego przez Stephena McCartneya w Europie, Afryce i regionie Bliskiego Wschodu (EAMER). Nowy dyrektor będzie koncentrował się na wspieraniu rozwoju firmy w jej strategicznych segmentach i wdrażaniu regionalnych projektów dotyczących wzrostu gospodarczego i optymalizacji w swoim regionie.

Stephen dołącza do Miraclon z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu handlem i międzynarodowej sprzedaży B2B. „W ciągu ostatniego roku Miraclon odnotował doskonały wzrost na rynku fleksodruku w EAMER, co jest zasługą doświadczonego zespołu sprzedaży i wsparcia technicznego. Na nowym stanowisku dyrektora handlowego z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z zespołem, naszymi klientami i partnerami biznesowymi, aby napędzać rozwój biznesu. Cieszę się, że mogę być częścią jej podróży”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty