Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Stephen McCartney na EAMER

 

Na swoim nowym stanowisku Stephen McCartney będzie kierował zespołem handlowym w regionie EAMER.

Firma Miraclon poinformowała o objęciu stanowiska dyrektora handlowego przez Stephena McCartneya w Europie, Afryce i regionie Bliskiego Wschodu (EAMER). Nowy dyrektor będzie koncentrował się na wspieraniu rozwoju firmy w jej strategicznych segmentach i wdrażaniu regionalnych projektów dotyczących wzrostu gospodarczego i optymalizacji w swoim regionie.

Stephen dołącza do Miraclon z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu handlem i międzynarodowej sprzedaży B2B. „W ciągu ostatniego roku Miraclon odnotował doskonały wzrost na rynku fleksodruku w EAMER, co jest zasługą doświadczonego zespołu sprzedaży i wsparcia technicznego. Na nowym stanowisku dyrektora handlowego z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z zespołem, naszymi klientami i partnerami biznesowymi, aby napędzać rozwój biznesu. Cieszę się, że mogę być częścią jej podróży”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty