Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Stephen McCartney na EAMER

 

Na swoim nowym stanowisku Stephen McCartney będzie kierował zespołem handlowym w regionie EAMER.

Firma Miraclon poinformowała o objęciu stanowiska dyrektora handlowego przez Stephena McCartneya w Europie, Afryce i regionie Bliskiego Wschodu (EAMER). Nowy dyrektor będzie koncentrował się na wspieraniu rozwoju firmy w jej strategicznych segmentach i wdrażaniu regionalnych projektów dotyczących wzrostu gospodarczego i optymalizacji w swoim regionie.

Stephen dołącza do Miraclon z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu handlem i międzynarodowej sprzedaży B2B. „W ciągu ostatniego roku Miraclon odnotował doskonały wzrost na rynku fleksodruku w EAMER, co jest zasługą doświadczonego zespołu sprzedaży i wsparcia technicznego. Na nowym stanowisku dyrektora handlowego z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z zespołem, naszymi klientami i partnerami biznesowymi, aby napędzać rozwój biznesu. Cieszę się, że mogę być częścią jej podróży”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty