Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Materiały samoprzylepne do etykiet. Niezawodna dostępność i wyrazisty wygląd

© Herma

Dostępność to karta przetargowa w czasach niestabilnych łańcuchów dostaw. Mając to na uwadze, Herma rozszerza swoją ofertę samoprzylepnych materiałów do etykiet. Szczególna uwaga poświęcana jest produktom foliowym.

 

Nowym dodatkiem do oferty jest uniwersalna folia polipropylenowa (PP) - Herma PP white tc (grade 882), umożliwiająca produkcję wymagających optycznie, lśniących i matowych etykiet. Perłowy połysk folii dodaje etykietom wykwintnego akcentu. Herma PE white tc (klasa 852) została wprowadzona na rynek z myślą o przypadkach, w których z uwagi na recykling ma zostać zastosowany polietylen. Ta cecha jest dostępna również w wersji przezroczystej takiej jak Herma PE transparent tc (grade 862). We wszystkich trzech nowych foliowych materiałach samoprzylepnych został zastosowany klej 62Xpc. Po nałożeniu klej jest niewrażliwy na wilgoć, mydła i olej, dzięki czemu doskonale nadaje się do etykietowania produktów w przemyśle higienicznym i kosmetycznym. Charakteryzuje się dobrą odpornością na światło, ciepło i starzenie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty