Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Nowe terminy targów

Targi ICE Europe, CCE International i InPrint Munich odbędą się w nowym terminie od 15 do 17 marca 2022 roku.

© Mack-Brooks Exhibitions

W związku z niedawną informacją o przesunięciu terminu targów ICE Europe, CCE International i InPrint Munich, firma Mack-Brooks Exhibitions ogłosiła nowe daty. Zaplanowane początkowo na 22-24 czerwca 2021 roku targi odbędą się w dniach 15-17 marca 2022 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

„Cieszymy się, że mimo decyzji o przełożeniu targów, możemy zorganizować je o stałej dacie w marcu. Mamy nadzieję, że dzięki temu wydarzenia na żywo będą mogły nadal odgrywać kluczową rolę w ponownym zbliżeniu branży przetwórstwa, papiernictwa i druku, łącząc w ten sposób przedstawicieli z całego świata. W międzyczasie będziemy oferować możliwości wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów w bezpiecznym formacie online, a dalsze szczegóły dotyczące oferty cyfrowej zostaną ujawnione w najbliższym czasie” - wyjaśnił Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przemysłem przetwórczym, papierniczym i poligraficznym w Mack-Brooks Exhibitions.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty