Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowe terminy targów

Targi ICE Europe, CCE International i InPrint Munich odbędą się w nowym terminie od 15 do 17 marca 2022 roku.

© Mack-Brooks Exhibitions

W związku z niedawną informacją o przesunięciu terminu targów ICE Europe, CCE International i InPrint Munich, firma Mack-Brooks Exhibitions ogłosiła nowe daty. Zaplanowane początkowo na 22-24 czerwca 2021 roku targi odbędą się w dniach 15-17 marca 2022 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

„Cieszymy się, że mimo decyzji o przełożeniu targów, możemy zorganizować je o stałej dacie w marcu. Mamy nadzieję, że dzięki temu wydarzenia na żywo będą mogły nadal odgrywać kluczową rolę w ponownym zbliżeniu branży przetwórstwa, papiernictwa i druku, łącząc w ten sposób przedstawicieli z całego świata. W międzyczasie będziemy oferować możliwości wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów w bezpiecznym formacie online, a dalsze szczegóły dotyczące oferty cyfrowej zostaną ujawnione w najbliższym czasie” - wyjaśnił Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przemysłem przetwórczym, papierniczym i poligraficznym w Mack-Brooks Exhibitions.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty