Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mimaki Innovation Days. Światowa premiera nowości

© Mimaki

Firma Mimaki Europe (Mimaki) ogłosiła, że nowe rozwiązanie w jej ofercie zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas Mimaki Innovation Days. Organizowane po raz czwarty, internetowe wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2023 roku.

 

Zupełnie nowa maszyna drukująca Mimaki zostanie zaprezentowana drugiego dnia wydarzenia i niewątpliwie będzie jego kulminacyjnym momentem. Premierowe rozwiązanie, zdaniem Danna Driona, dyrektora generalnego ds. marketingu w firmie Mimaki Europe, będzie pierwszą tego rodzaju maszyną drukujacą dodaną do portfolio produktów firmy, które otworzy nowe możliwości dla technologii Mimaki.

Podczas Mimaki Innovation Days firma będzie gościć zdalnie klientów, influencerów i potencjalnych klientów z całego świata. Program wydarzenia obejmuje sesje technologiczne pokazujące w jaki sposób rozwiązania producenta mogą umożliwić bardziej wydajną, zautomatyzowaną i zrównoważoną produkcję, a także seminaria internetowe poświęcone bieżącym tematom branży. Dzięki różnorodności informacji uczestnicy będą mogli uzyskać wgląd w światowy rynek druku. Program realizowany będzie przy współpracy z partnerami Mimaki, takimi jak Neenah Coldenhove, FESPA i holenderska artystka Martie Dekkers.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty