Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Technologia DTF

Nowy sterownik maszyn drukujących z serii GTX umożliwi producentom druk bezpośrednio na folii.

© Brother

Aby zapewnić swoim klientom jeszcze większą elastyczność maszyn drukujących serii GTX, firma Brother ulepszyła swoje rozwiązania o możliwość druku bezpośrednio na folii. Oznacza to, że od teraz, oprócz druku DTG na poliestrze i skórze, na urządzeniach z serii GTX możliwy jest również druk DTF.

Technologia DTF przeznaczona jest do specjalnych zastosowań, takich jak nadruk logo, druk na trudnych materiałach i na obszarach trudnych do zadruku, np. rękawów czy czapek. Druk DTF staje się coraz bardziej popularny, dlatego też po konsultacji z klientami i dealerami firma opracowała nowy sterownik o nazwie reversal, który użytkownicy maszyn z serii GTX mogą otrzymać bezpłatnie. Dodatkowo firma CADLink oferuje specjalne oprogramowanie DTF dla maszyn z tej serii. Firma zrezygnowała także z produkcji własnych folii i proszków tranferowych DTF tłumacząc, że na rynku jest już wystarczająca ilość tego typu rozwiązań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty