Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Technologia DTF

Nowy sterownik maszyn drukujących z serii GTX umożliwi producentom druk bezpośrednio na folii.

© Brother

Aby zapewnić swoim klientom jeszcze większą elastyczność maszyn drukujących serii GTX, firma Brother ulepszyła swoje rozwiązania o możliwość druku bezpośrednio na folii. Oznacza to, że od teraz, oprócz druku DTG na poliestrze i skórze, na urządzeniach z serii GTX możliwy jest również druk DTF.

Technologia DTF przeznaczona jest do specjalnych zastosowań, takich jak nadruk logo, druk na trudnych materiałach i na obszarach trudnych do zadruku, np. rękawów czy czapek. Druk DTF staje się coraz bardziej popularny, dlatego też po konsultacji z klientami i dealerami firma opracowała nowy sterownik o nazwie reversal, który użytkownicy maszyn z serii GTX mogą otrzymać bezpłatnie. Dodatkowo firma CADLink oferuje specjalne oprogramowanie DTF dla maszyn z tej serii. Firma zrezygnowała także z produkcji własnych folii i proszków tranferowych DTF tłumacząc, że na rynku jest już wystarczająca ilość tego typu rozwiązań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty