Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Technologia DTF

Nowy sterownik maszyn drukujących z serii GTX umożliwi producentom druk bezpośrednio na folii.

© Brother

Aby zapewnić swoim klientom jeszcze większą elastyczność maszyn drukujących serii GTX, firma Brother ulepszyła swoje rozwiązania o możliwość druku bezpośrednio na folii. Oznacza to, że od teraz, oprócz druku DTG na poliestrze i skórze, na urządzeniach z serii GTX możliwy jest również druk DTF.

Technologia DTF przeznaczona jest do specjalnych zastosowań, takich jak nadruk logo, druk na trudnych materiałach i na obszarach trudnych do zadruku, np. rękawów czy czapek. Druk DTF staje się coraz bardziej popularny, dlatego też po konsultacji z klientami i dealerami firma opracowała nowy sterownik o nazwie reversal, który użytkownicy maszyn z serii GTX mogą otrzymać bezpłatnie. Dodatkowo firma CADLink oferuje specjalne oprogramowanie DTF dla maszyn z tej serii. Firma zrezygnowała także z produkcji własnych folii i proszków tranferowych DTF tłumacząc, że na rynku jest już wystarczająca ilość tego typu rozwiązań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty