Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Powrót do AB

Jak podkreśla Anna Dębowska, distribution manager w firmie Xerox Polska, AB będzie dla ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox.

© Xerox Polska

Firma Xerox Polska ogłosiła odnowienie partnerstwa z firmą AB. Producent urządzeń drukujących oraz usług zarządzania drukiem realizuje w ten sposób swoją strategię rozwoju, która zakłada rozszerzenie działalności dystrybucyjnej na rynku lokalnym.

„Bardzo się cieszę z faktu, że ponownie rozpoczynamy współpracę z firmą AB. Xerox w Polsce od wielu lat sprzedawał swoje produkty do Kanału Partnerskiego opierając się na współpracy z trzema dystrybutorami. Teraz, po kilku miesiącach przerwy wracamy do tego modelu. Mocno liczymy, że AB jako dystrybutor z ugruntowaną pozycją na rynku i szeroką bazą partnerów handlowych będzie dla nas ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox” - mówi Anna Dębowska, distribution manager Xerox Polska. Tym samym producent dołączył do portfolio marek globalnych, które w regionie CEE są dystrybuowane są przez grupę AB.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty