Introligatornia

Kompletne portfolio Akondy. Rozwiązanie Head-one

Akonda, polski producent maszyn introligatorskich zakończy tegoroczny rok z kompletnym portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy trójdzielnych za sprawą wprowadzenia do oferty automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy HEAD-one. Maszyna jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie drukarń na automatyzację procesu produkcyjnego kalendarzy.

więcej »

Podwojona produkcja broszur

Drukarnia Normex z Gdańska zwiększyła produkcję broszur składanych, inwestując w urządzenie FA 650 firmy Müller Martini. Drukarnia posiada szeroką ofertę i produkuje dla swoich klientów zarówno druki reklamowe, jak i czasopisma, kalendarze oraz książki w miękkiej i twardej oprawie.

więcej »

DC-746 w formacie B2

Firma Duplo zaprezentowała w pełni automatyczne, wielozadaniowe urządzenie do obróbki końcowej - Docucutter DC-746, po raz pierwszy zintegrowane z systemem DC-20 do pobierania, cięcia i podawania arkuszy w formacie B2.

więcej »

Trójnożowy Solit Pro

Firma Müller Martini wprowadziła do swojej oferty nowe rozwiązanie - trójnożowy trymer Solit Pro. Maszyna została wyposażona nie tylko w sprawdzone technologie swojego poprzednika, takie jak technologia SmartPress, ale także szereg nowych, innowacyjnych funkcji.

więcej »

Premiera DuSense DDC-8000

Firma Duplo zaprezentowała nowe urządzenie do lakierowania w formacie B2 - DuSense DDC-8000. Premiera miała miejsce na wydarzeniu „Celebration of Print”, jakie odbywało się niedawno w Wielkiej Brytanii i dedykowane było dystrybutorom i klientom firmy.

więcej »

Polar Mohr prezentuje nowości

Firma Polar Mohr zaprezentowała dwa nowe urządzenia - DC-12 RAPID i DCC-12. Premiera nowych urządzeń miała miejsce podczas wydarzenia LabelDay organizowanego przez firmę Heidelberger Druckmaschinen.

więcej »

Premiera Mastercut 1.65

Firma Bobst wprowadziła na rynek wycinarkę płaską Mastercut 1.65. Maszyna przeznaczona jest dla producentów opakowań z tektury litej, kaszerowanej i falistej. Jak podkreśla producent, urządzenie jako jedyne na rynku potrafi z jednakową starannością i precyzją przetwarzać zróżnicowane podłoża, stając się uniwersalnym narzędziem do produkcji opakowań dla wielu branż.

więcej »

Prezentacje flagowych rozwiązań

Firma Duplo zapowiedziała swoją obecność na targach RemaDays Warsaw 2022, które odbędą się w dniach 23 - 25 marca w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii na stoisku firmy Duplo zostanie zaprezentowany najnowszy powielacz cyfrowy DP-X850.

więcej »

Czas to pieniądz

Drukarnia Hedom zainwestowała w system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa. Firma zajmuje się produkcją opakowań, a także produkcją plakatów, katalogów, etykiet, gazet oraz broszur.

więcej »

Trzy urządzenia w jednym

Firma B2Wed, właściciel sklepu internetowego z-Milosci.pl, zakupiła kolejną maszynę z oferty Duplo. Tym razem był to Docucutter DC-646iPro z modułami opcjonalnymi do perforacji całościowej wzdłużnej i poprzecznej oraz dodatkowym modułem noży krążkowych wzdłużnych. Docucutter DC-646iPro jest już czwartą maszyną z oferty Duplo w firmie B2Wed.

więcej »

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty