Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Fujifilm Unigraphica

„Dzięki temu przejęciu, usługi firmy Unigraphica zostaną wzmocnione o portfolio Fujifilm w zakresie technologii druku inkjetowego” - podkreśla Joseph Schweiger, CEO w firmie Unigraphica.

© Fujifilm

Firma Fujifilm podpisała umowę dotyczącą przejęcia firmy Unigraphica. Firma Unigraphica od ponad 37 lat zajmuje się w Liechtensteinie integracją systemów, specjalizując się w dostarczaniu indywidualnych systemów druku inkjetowego. Po sfinalizowaniu transakcji, 1 lipca firma stanie się w całości własnością Fujifilm i będzie nosić nazwę Fujifilm Unigraphica. Przejęcie to oznacza rozszerzenie działalności Fujifilm Integrated Inkjet Solution w Europie, która działa w różnych branżach, dostarczając rozwiązania do procesów produkcji wysokonakładowej w postaci zintegrowanych systemów druku inkjetowego. Technologie i produkty systemów inkjetowych Fujifilm, wraz z doświadczeniem i kompetencjami w dziedzinie integracji firmy Unigraphica, mają zapewnić klientom wiodące w branży rozwiązania i wsparcie. zaczynała jako dostawca indywidualnych systemów inkjetowych dla marek w Ameryce Północnej. Od tego czasu rozszerza swoją działalność na inne regiony, w tym Europę i Japonię, a także na inne rynki, takie jak druk komercyjny. Jej portfolio obejmuje gotowe do produkcji, wielokolorowe systemy drukujące, zintegrowane w procesach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty