Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Fujifilm Unigraphica

„Dzięki temu przejęciu, usługi firmy Unigraphica zostaną wzmocnione o portfolio Fujifilm w zakresie technologii druku inkjetowego” - podkreśla Joseph Schweiger, CEO w firmie Unigraphica.

© Fujifilm

Firma Fujifilm podpisała umowę dotyczącą przejęcia firmy Unigraphica. Firma Unigraphica od ponad 37 lat zajmuje się w Liechtensteinie integracją systemów, specjalizując się w dostarczaniu indywidualnych systemów druku inkjetowego. Po sfinalizowaniu transakcji, 1 lipca firma stanie się w całości własnością Fujifilm i będzie nosić nazwę Fujifilm Unigraphica. Przejęcie to oznacza rozszerzenie działalności Fujifilm Integrated Inkjet Solution w Europie, która działa w różnych branżach, dostarczając rozwiązania do procesów produkcji wysokonakładowej w postaci zintegrowanych systemów druku inkjetowego. Technologie i produkty systemów inkjetowych Fujifilm, wraz z doświadczeniem i kompetencjami w dziedzinie integracji firmy Unigraphica, mają zapewnić klientom wiodące w branży rozwiązania i wsparcie. zaczynała jako dostawca indywidualnych systemów inkjetowych dla marek w Ameryce Północnej. Od tego czasu rozszerza swoją działalność na inne regiony, w tym Europę i Japonię, a także na inne rynki, takie jak druk komercyjny. Jej portfolio obejmuje gotowe do produkcji, wielokolorowe systemy drukujące, zintegrowane w procesach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty