Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS

Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą maszyny drukującej. Na zdjęciu od lewej: Anton Zhukov (MPS), Marcin Kołatko i Tomasz Naglik (Reprograf-Grafikus).

Firma Reprograf-Grafikus, dostawca farb i płyt polimerowych, a także wielu rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego i offsetowego, komunikacji wizualnej, prepress i postpress, została nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce. MPS specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji maszyn drukujących dla sektora etykiet i opakowań giętkich. Reprograf-Grafikus ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast w Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m² oraz zajmuje się produkcją farb fleksograficznych. Trzecia lokalizacja firmy znajduje się w Krakowie.

„Zdecydowaliśmy się włączyć ofertę MPS do naszego portfolio ze względu na wysoką jakość proponowanych przez nich rozwiązań. Ta współpraca jest połączeniem kompetencji technicznych MPS, naszej silnej pozycji na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia”- podkreśla Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży Reprograf-Grafikus.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty