Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS

Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą maszyny drukującej. Na zdjęciu od lewej: Anton Zhukov (MPS), Marcin Kołatko i Tomasz Naglik (Reprograf-Grafikus).

Firma Reprograf-Grafikus, dostawca farb i płyt polimerowych, a także wielu rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego i offsetowego, komunikacji wizualnej, prepress i postpress, została nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce. MPS specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji maszyn drukujących dla sektora etykiet i opakowań giętkich. Reprograf-Grafikus ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast w Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m² oraz zajmuje się produkcją farb fleksograficznych. Trzecia lokalizacja firmy znajduje się w Krakowie.

„Zdecydowaliśmy się włączyć ofertę MPS do naszego portfolio ze względu na wysoką jakość proponowanych przez nich rozwiązań. Ta współpraca jest połączeniem kompetencji technicznych MPS, naszej silnej pozycji na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia”- podkreśla Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży Reprograf-Grafikus.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty