Kalendarium

18-20.12.2025 · Labeling-Tech Poland

07-09.01.2026 · PSI, Düsseldorf

27-29.01.2026 · RemaDays, Nadarzyn

19-25.05.2026 · Fespa, Fira de Barcelona

Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS

Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą maszyny drukującej. Na zdjęciu od lewej: Anton Zhukov (MPS), Marcin Kołatko i Tomasz Naglik (Reprograf-Grafikus).

Firma Reprograf-Grafikus, dostawca farb i płyt polimerowych, a także wielu rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego i offsetowego, komunikacji wizualnej, prepress i postpress, została nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce. MPS specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji maszyn drukujących dla sektora etykiet i opakowań giętkich. Reprograf-Grafikus ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast w Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m² oraz zajmuje się produkcją farb fleksograficznych. Trzecia lokalizacja firmy znajduje się w Krakowie.

„Zdecydowaliśmy się włączyć ofertę MPS do naszego portfolio ze względu na wysoką jakość proponowanych przez nich rozwiązań. Ta współpraca jest połączeniem kompetencji technicznych MPS, naszej silnej pozycji na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia”- podkreśla Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży Reprograf-Grafikus.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w nowym roku...

Rok 2025 powoli nabiera tempa. W tym roku czeka na nas wiele wydarzeń, targów, konferencji i rocznic. Przykładowo w tym roku producent maszyn drukujących Heidelberg obchodzi swoje st siedemdziesiąte piąte urodziny i tym samym chce świadomie zaprezentować się na rynku jako firma, która słucha sygnałów od klientów, i jak wiele innych, napędza cyfrową transformację. To, co rozpoczęło się ponad półtora wieku temu jako odlewnia dzwonów we Frankenthal w Niemczech, przekształciło się obecnie w wiodącą światową firmę technologiczną i dostawcę kompleksowych rozwiązań do zastosowań poligraficznych i opakowaniowych.

 

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty