Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS

Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą maszyny drukującej. Na zdjęciu od lewej: Anton Zhukov (MPS), Marcin Kołatko i Tomasz Naglik (Reprograf-Grafikus).

Firma Reprograf-Grafikus, dostawca farb i płyt polimerowych, a także wielu rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego i offsetowego, komunikacji wizualnej, prepress i postpress, została nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce. MPS specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji maszyn drukujących dla sektora etykiet i opakowań giętkich. Reprograf-Grafikus ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast w Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m² oraz zajmuje się produkcją farb fleksograficznych. Trzecia lokalizacja firmy znajduje się w Krakowie.

„Zdecydowaliśmy się włączyć ofertę MPS do naszego portfolio ze względu na wysoką jakość proponowanych przez nich rozwiązań. Ta współpraca jest połączeniem kompetencji technicznych MPS, naszej silnej pozycji na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia”- podkreśla Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży Reprograf-Grafikus.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty