Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Rozwój w branży druku

Poprzez zakup Trelleborg Printing Solutions, Continental podkreśla swoje zaangażowanie w rozwój w branży poligraficznej.

© Continental

Continental podpisał umowę przejęcia działalności Trelleborg Printing Solutions z siedzibą w Lodi Vecchio, we Włoszech. W ten sposób firma uzupełnia swoje portfolio rozwiązań o nowe produkty i technologie druku. Zakończenie transakcji przejęcia jest uzależnione od zgody odpowiednich organów antymonopolowych. Obie strony uzgodniły, że nie ujawnią ceny zakupu. Trelleborg Printing Solutions zatrudnia około 640 pracowników na całym świecie i cieszy się reputacją dostawcy wysokiej klasy rozwiązań dla swoich klientów z branży druku. Oferta firmy obejmuje obciągi drukarskie do druku offsetowego i cyfrowego oraz tuleje do druku fleksograficznego. Continental oferuje m.in. dostarczając wysokojakościowe obciągi drukarskie Phoenix Xtra Blanket oraz wybrane produkty Conti-Air do arkuszowego i rolowego druku offsetowego, a także formy i tuleje fleksograficzne do bezpośredniego grawerowania Conti Laserline.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty