Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa. Sato i Cipher Lab

© Sato

Firma Sato, pionier w dziedzinie rozwiązań do automatycznej identyfikacji i etykietowania, nawiązała współpracę z firmą CipherLab, międzynarodowym dostawcą rozwiązań do automatycznej identyfikacji i przechwytywania danych. Przedsiębiorstwa zaprezentowały zintegrowane oprogramowanie ReMoCloud × Sos służące do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa.

Zaproponowane oprogramowanie ReMoCloud pozwala na wdrażanie, zarządzanie oraz monitorowanie dużych flot komputerów CipherLab w czasie rzeczywistym. Komputery CipherLab pozwalają na identyfikacje i śledzenie pozycji wychodzących i przychodzących. Dodatkowo służą one do udostępniania, monitorowania, aktualizowania, zabezpieczania i wycofywania urządzeń z konsoli centralnej. Platforma zapewnia kompleksową widoczność i rozwiązywanie problemów. Nowe rozwiązanie EMM, owoc współpracy Sato i CipherLab, umożliwia administratorom IT kontrolę zarówno na poziomie aplikacji, jak i treści, w obrębie jednej ujednoliconej platformy służącej do centralnego zarządzania.

Nowe rozwiązanie skierowane jest do centrów dystrybucyjnych, transportu i logistyki oraz logistyki handlu detalicznego. Dodatkowo, może zostać wykorzystane w systemach zarządzania produkcją, magazynowania i dystrybucji. Zintegrowana platforma będzie oferowana przez firmy Sato i CipherLab oraz ich dystrybutorów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty