Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa. Sato i Cipher Lab

© Sato

Firma Sato, pionier w dziedzinie rozwiązań do automatycznej identyfikacji i etykietowania, nawiązała współpracę z firmą CipherLab, międzynarodowym dostawcą rozwiązań do automatycznej identyfikacji i przechwytywania danych. Przedsiębiorstwa zaprezentowały zintegrowane oprogramowanie ReMoCloud × Sos służące do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa.

Zaproponowane oprogramowanie ReMoCloud pozwala na wdrażanie, zarządzanie oraz monitorowanie dużych flot komputerów CipherLab w czasie rzeczywistym. Komputery CipherLab pozwalają na identyfikacje i śledzenie pozycji wychodzących i przychodzących. Dodatkowo służą one do udostępniania, monitorowania, aktualizowania, zabezpieczania i wycofywania urządzeń z konsoli centralnej. Platforma zapewnia kompleksową widoczność i rozwiązywanie problemów. Nowe rozwiązanie EMM, owoc współpracy Sato i CipherLab, umożliwia administratorom IT kontrolę zarówno na poziomie aplikacji, jak i treści, w obrębie jednej ujednoliconej platformy służącej do centralnego zarządzania.

Nowe rozwiązanie skierowane jest do centrów dystrybucyjnych, transportu i logistyki oraz logistyki handlu detalicznego. Dodatkowo, może zostać wykorzystane w systemach zarządzania produkcją, magazynowania i dystrybucji. Zintegrowana platforma będzie oferowana przez firmy Sato i CipherLab oraz ich dystrybutorów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty