Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozwiązania przyszłości od Koehler Group. Z Black Forest dla całego świata

Zgodnie z przewodnią zasadą Grupy Koehler firma chce pokazać, jak kształtuje przyszłość dzięki papierowi i energii odnawialnej oraz wnosi opłacalny wkład w społeczeństwo i środowisko.
© Koehler Group

Koehler Group zapewni odwiedzającym targi drupa wgląd w całe swoje portfolio produktów i usług. Innowacyjne i wysokiej jakości specjalistyczne produkty papierowe, projekty w zakresie energii odnawialnej, projekty badawczo-rozwojowe oraz partnerzy startupowi zostaną zaprezentowani na stoisku rodzinnej firmy z Oberkirch. Koehler Group zaprezentuje przyszłościowe produkty papiernicze i nowe rozwiązania pod hasłem „From the Black Forest, for the whole world”.

 

Na powierzchni około 400 metrów kwadratowych Koehler Group zaprezentuje swoje niezwykle zróżnicowane obszary działalności, w tym specjalistyczne produkty papiernicze. Należą do nich niezawodny papier termiczny Blue4est, karton na karty do gier, papier wysokogatunkowy, papier kalkowy, papier makulaturowy premium, papier dekoracyjny, papier sublimacyjny, elastyczny papier opakowaniowy oraz materiały oparte na celulozie drzewnej. Ponadto firma Katz, która jest częścią Koehler Group i produkuje powłoki z tektury celulozowej już od początku XX wieku, po raz pierwszy zaprezentuje publicznie nowo opracowany produkt dedykowany do pakowania suchej i tłustej żywności.

 

Eksperckie prezentacje

Eksperci Koehler Group będą nie tylko dostępni do rozmów ale będą również wygłaszać prezentacje eksperckie i uczestniczyć w dyskusjach panelowych na forum touchpoint sustainability, zapewniając wgląd w świat elastycznych papierów opakowaniowych i produktów z papieru makulaturowego. Ponadto, Stefan Karrer dyrektor generalny Koehler Group, podczas swojej prezentacji omówi strategię klimatyczną firmy. Wreszcie, Christoph Wachter, dyrektor ds. elastycznych papierów opakowaniowych w Koehler Paper, przedstawi różne potencjalne zastosowania tych materiałów podczas dyskusji panelowej zaplanowanej na forum dotyczącym opakowań typu touch point.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty