Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Xaar przejmuje FFEI

John Mills, dyrektor zarządzający firmy FFEI Limited.

© Xaar

Xaar sfinalizował przejęcie firmy FFEI Limited, będącej integratorem i producentem cyfrowych systemów druku. Transakcja ma na celu przyspieszyć realizację dotychczasowej strategii firmy i umożliwić producentowi uzyskanie dodatkowych możliwości w zakresie rozwiązań technologicznych zintegrowanych pionowo.

FFEI jest jednym z wiodących integratorów i producentów przemysłowych systemów cyfrowego druku atramentowego z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu integracją techniczną i projektami inżynieryjnymi. Innowacyjne i zaawansowane rozwiązania w zakresie obrazowania i produkcji printbarów umożliwiły firmie utworzenie kilku spółek joint venture ze światowymi liderami w dziedzinie cyfrowego druku atramentowego. Przejęcie FFEI wzmacnia możliwości i know-how firmy Xaar i pozwoli zapewnić bardziej kompleksowe rozwiązania dla rosnącej liczby klientów OEM i UDI (User Developer Integrator).
Dyrektor zarządzający firmy FFEI Limited Andy Cook i dyrekto finansowy Julian Payne pozostaną na swoich dotychczasowych stanowiskach i będą podlegać dyrektorowi zarządzającemu firmy Xaar, Johnowi Millsowi. Bob Wilson, dyrektor technologii w FFEI, dołączy do Xaar na wyższym stanowisku w dziale głowic drukujących, gdzie skupi się na dostarczaniu technologii dla klientów UDI firmy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty