Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Xaar przejmuje FFEI

John Mills, dyrektor zarządzający firmy FFEI Limited.

© Xaar

Xaar sfinalizował przejęcie firmy FFEI Limited, będącej integratorem i producentem cyfrowych systemów druku. Transakcja ma na celu przyspieszyć realizację dotychczasowej strategii firmy i umożliwić producentowi uzyskanie dodatkowych możliwości w zakresie rozwiązań technologicznych zintegrowanych pionowo.

FFEI jest jednym z wiodących integratorów i producentów przemysłowych systemów cyfrowego druku atramentowego z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu integracją techniczną i projektami inżynieryjnymi. Innowacyjne i zaawansowane rozwiązania w zakresie obrazowania i produkcji printbarów umożliwiły firmie utworzenie kilku spółek joint venture ze światowymi liderami w dziedzinie cyfrowego druku atramentowego. Przejęcie FFEI wzmacnia możliwości i know-how firmy Xaar i pozwoli zapewnić bardziej kompleksowe rozwiązania dla rosnącej liczby klientów OEM i UDI (User Developer Integrator).
Dyrektor zarządzający firmy FFEI Limited Andy Cook i dyrekto finansowy Julian Payne pozostaną na swoich dotychczasowych stanowiskach i będą podlegać dyrektorowi zarządzającemu firmy Xaar, Johnowi Millsowi. Bob Wilson, dyrektor technologii w FFEI, dołączy do Xaar na wyższym stanowisku w dziale głowic drukujących, gdzie skupi się na dostarczaniu technologii dla klientów UDI firmy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty