Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Papier zdrożeje. Lecta podnosi ceny

© Lecta

Lecta ogłosiła wzrost cen dla wszystkich swoich papierów specjalistycznych o 8-10 procent. Powodem podwyżki jest znaczny wzrost kosztów surowców, w szczególności masy celulozowej, a także innych kosztów produkcji związanych z niedawnymi ograniczeniami łańcucha dostaw na Morzu Czerwonym. Wzrost cen zostanie wdrożony dla wszystkich papierów do etykietowania i produkcji opakowań elastycznych, materiałów powlekanych jednostronnie, wkładkach antyadhezyjnych, metalizowanych, powlekanych, termicznych i bezwęglowych. Zmieniony cennik zostanie zastosowany na wszystkich rynkach, począwszy od dostaw od 1 kwietnia.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty