Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Etykieta - czas na RFID

Konferencja rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 10.00.Omówione zostaną moduły RFID firmy Mark Andy, a Robert Brania przedstawi produkty z gamy etykiet inteligentnych Avery oraz nowe możliwości otwierające się dla konwerterów etykiet dzięki technologii RFID.

Firma Mark Andy we współpracy z Avery Dennison przygotowała zdalną prezentację dla swoich klientów na temat technologii RFID i rozwiązań technologicznych, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza rozpocznie się o 10:00 i prowadzona będzie w języku polskim, druga od godziny 15:00 w języku angielskim. Podczas spotkania Mark Andy zaprezentuje swoje maszyny, a Avery Dennison produkty z gamy „etykiet inteligentnych”. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań organizatorom. Formularz rejestracyjny można znaleźć m.in. na profilu Mark Andy na stronach: www.markandy.zoom.us/webinar/register/. Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty