Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Etykieta - czas na RFID

Konferencja rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 10.00.Omówione zostaną moduły RFID firmy Mark Andy, a Robert Brania przedstawi produkty z gamy etykiet inteligentnych Avery oraz nowe możliwości otwierające się dla konwerterów etykiet dzięki technologii RFID.

Firma Mark Andy we współpracy z Avery Dennison przygotowała zdalną prezentację dla swoich klientów na temat technologii RFID i rozwiązań technologicznych, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza rozpocznie się o 10:00 i prowadzona będzie w języku polskim, druga od godziny 15:00 w języku angielskim. Podczas spotkania Mark Andy zaprezentuje swoje maszyny, a Avery Dennison produkty z gamy „etykiet inteligentnych”. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań organizatorom. Formularz rejestracyjny można znaleźć m.in. na profilu Mark Andy na stronach: www.markandy.zoom.us/webinar/register/. Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty