Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Etykieta - czas na RFID

Konferencja rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 10.00.Omówione zostaną moduły RFID firmy Mark Andy, a Robert Brania przedstawi produkty z gamy etykiet inteligentnych Avery oraz nowe możliwości otwierające się dla konwerterów etykiet dzięki technologii RFID.

Firma Mark Andy we współpracy z Avery Dennison przygotowała zdalną prezentację dla swoich klientów na temat technologii RFID i rozwiązań technologicznych, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza rozpocznie się o 10:00 i prowadzona będzie w języku polskim, druga od godziny 15:00 w języku angielskim. Podczas spotkania Mark Andy zaprezentuje swoje maszyny, a Avery Dennison produkty z gamy „etykiet inteligentnych”. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań organizatorom. Formularz rejestracyjny można znaleźć m.in. na profilu Mark Andy na stronach: www.markandy.zoom.us/webinar/register/. Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty