Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Współpraca Eurotipo i Mimaki. Poszerzanie horyzontów

© Mimaki

Dzięki polityce modernizacji sprzętu produkcyjnego co dwa lata firma świadcząca usługi w zakresie druku detalicznego Eurotipo w ciągu ostatniej dekady kroczyła na czele ewolucji sklepów. Firma stała się specjalistą w dziedzinie druku cyfrowego wykorzystującym technologie Mimaki i obsługującym niektóre z najbardziej znanych sprzedawców detalicznych we Włoszech.

 

Niedawno firma potrzebowała wielkoformatowego systemu druku umożliwiającego większy rozmiar druku, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość i prędkość. Urządzenie, na które zdecydowało się Eurotipo była ekosolwentowa atramentowa maszyna drukująca Mimaki JV330-160. Jest szybkie, elastyczne, wydajne i łatwe w obsłudze. Pozwoliło to firmie skrócić całkowity czas produkcji. Eurotipo wykorzystuje JV330-160 do produkcji niestandardowego oznakowania, wewnętrznych wielkofromatowych wystaw sklepowych, powiększonych wydruków, wysokiej jakości naklejek, grafik okiennych i wszelkiego innego rodzaju wystroju supermarketów i innych punktów sprzedaży detalicznej. Dzięki jakości zapewnianej przez nową maszynę drukującą, firma dociera również do nowych segmentów rynku, w tym sklepów perfumeryjnych i butików, a także restauracji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty