Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Eurotipo i Mimaki. Poszerzanie horyzontów

© Mimaki

Dzięki polityce modernizacji sprzętu produkcyjnego co dwa lata firma świadcząca usługi w zakresie druku detalicznego Eurotipo w ciągu ostatniej dekady kroczyła na czele ewolucji sklepów. Firma stała się specjalistą w dziedzinie druku cyfrowego wykorzystującym technologie Mimaki i obsługującym niektóre z najbardziej znanych sprzedawców detalicznych we Włoszech.

 

Niedawno firma potrzebowała wielkoformatowego systemu druku umożliwiającego większy rozmiar druku, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość i prędkość. Urządzenie, na które zdecydowało się Eurotipo była ekosolwentowa atramentowa maszyna drukująca Mimaki JV330-160. Jest szybkie, elastyczne, wydajne i łatwe w obsłudze. Pozwoliło to firmie skrócić całkowity czas produkcji. Eurotipo wykorzystuje JV330-160 do produkcji niestandardowego oznakowania, wewnętrznych wielkofromatowych wystaw sklepowych, powiększonych wydruków, wysokiej jakości naklejek, grafik okiennych i wszelkiego innego rodzaju wystroju supermarketów i innych punktów sprzedaży detalicznej. Dzięki jakości zapewnianej przez nową maszynę drukującą, firma dociera również do nowych segmentów rynku, w tym sklepów perfumeryjnych i butików, a także restauracji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty